Рішення №905 56-УІ

опубліковано 12 трав. 2015 р., 11:11 Секретар сільради   [ оновлено 16 трав. 2015 р., 11:47 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної  ділянки у власність гр.---------------------------

 

Рішенням №785 50(позач.) сесії Рожівської сільської ради УІ скликання від  15 листопада 2014 року гр.--------------------------- надано дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1123га по вул. Героїв Небесної сотні, 20 в с. Рожівка Броварського району Київської області, в зв’язку зі смертю гр.---------------------------- 30.01.2015р. враховуючи те, що ним не були виготовлені правовстановлюючі документи на зазначену земельну ділянку, розглянувши заяву його дочки гр. ------------------------- про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1123 га по вул. Героїв Небесної сотні, 20  та додані до неї  матеріали,  враховуючи рекомендації  постійної депутатської  комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись статтями 12,  118,  121, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,    сесія сільської ради                                               

В И Р І Ш И Л А: 

        1.Надати дозвіл   гр.-------------------------------  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1123га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Героїв Небесної сотні, 20  в с. Рожівка Броварського району, Київської області.

        2.Рекомендувати  гр.----------------------------- звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

        3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

        4.Попередити гр.------------------------------ про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        5.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

        6.Вважати таким, що втратило чинність рішення №785 50(позач.) сесії Рожівської сільської ради УІ скликання від 15 листопада 2014 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам» в частині стосовно гр. ------------------------------.

 

        Сільський   голова                                                                С.Д.Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

                        с. Рожівка

                  30 квітня 2015 року

                     №905  56-УІ                         

Comments