Рішення №908 56-УІ

опубліковано 12 трав. 2015 р., 11:09 Секретар сільради   [ оновлено 16 трав. 2015 р., 11:49 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.

 

Розглянувши  заяви 2 громадян(згідно додатку №1) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення їм у власність земельних  ділянок для ведення особистого селянського господарства  в  с. Рожівка Броварського району Київської області та додані до них матеріали,  враховуючи рекомендації  постійної депутатської  комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись статтями 12,  118, 121, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,    сесія сільської ради

                                                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл 2 громадянам(згідно додатку №2) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність  для  ведення особистого селянського господарства   в с. Рожівка Броварського району, Київської області.

        2.Рекомендувати 2 громадянам звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

        3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

        4. Попередити громадян про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        5.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

        Сільський   голова                                                                С.Д.Величенко  

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

                      с. Рожівка

                30 квітня  2015 року

                     №908   56 -УІ

ĉ
Секретар сільради,
14 трав. 2015 р., 04:18
Comments