Рішення №892 55-УІ

опубліковано 13 квіт. 2015 р., 05:02 Секретар сільради   [ оновлено 13 квіт. 2015 р., 10:37 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою

 щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр.гр.---------------------------- та --------------------------------

 

 

Розглянувши  заяву гр.гр.--------------------------------- та --------------------------------- про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) площею 0,1800 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  в с. Рожівка по вул. Ватутіна, 8 та додані до неї матеріали, враховуючи рекомендації  постійної  депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології,  керуючись  статтями 12, 118, 120, 121,  Земельного кодексу України, статтями 19, 25, 55 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл гр.гр.--------------------------------- та -------------------------------  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) загальною  площею 0,1800 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  по вул. Ватутіна, 8 в с.Рожівка Броварського району  Київської області.

        2.Рекомендувати гр.гр.------------------------------- та ------------------------------ звернутись до землевпорядної організації з метою   замовлення робіт по розробленню технічної документації із землеустрою  щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

        3.Розроблену технічну документацію із землеустрою, в законодавчо визначеному порядку, подати на затвердження до Рожівської сільської ради Броварського району Київської області.

 

        Секретар ради, виконуючий

        обов’язки сільського  голови                                              З.Я.Конончук

        Землевпорядник сільської ради                                         І.В.Янів      

                             с. Рожівка

                    27  березня  2015 року

                     №892      55-УІ                   

Comments