Рішення №895 55-УІ

опубліковано 13 квіт. 2015 р., 05:00 Секретар сільради   [ оновлено 18 квіт. 2015 р., 11:37 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки  гр. ---------------------------

 

Розглянувши  заяву гр. ----------------------------------- про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної  ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в   с. Рожівка Броварського району Київської області, на якій розташований  житловий будинок, що перебуває у його власності відповідно до Договору дарування незавершеного будівництвом житлового будинку №823 від 17.06.2013р. та Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності індексний номер 4959637 від 17.06.2013р., враховуючи рекомендації  постійної депутатської  комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись статтями 12,  118, 120, 121, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,    сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл гр.-------------------------------- на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1000га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Героїв Небесної сотні, 7  в с. Рожівка Броварського району, Київської області.

        2.Рекомендувати гр.---------------------------------- звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

        3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

        4. Попередити гр.-------------------------------  про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        5.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

      

        Секретар ради, виконуючий

        обов’язки сільського  голови                                              З.Я.Конончук

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

                        с. Рожівка

                  27 березня 2015 року

                     №895   55-УІ                   

Comments