Рішення №884 55-УІ

опубліковано 13 квіт. 2015 р., 05:07 Секретар сільради   [ оновлено 13 квіт. 2015 р., 10:42 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж  земельної ділянки в натурі(на місцевості)

та передачу  у власність земельної  ділянки гр.---------------------------- в межах с.Рожівка Броварського району Київської області.

 

Розглянувши заяву гр.---------------------------------- та подану нею на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  по вул. Ватутіна, 7-а  в  с.Рожівка  Броварського району, Київської області,  розроблену ТОВ «Константа», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку  №НВ-3204017002015 від 24.02.2015р. та рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись статтями 12, 40, 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, п.5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  статтями 19, 55 Закону України «Про землеустрій», статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради

                                                                   В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)    гр.----------------------------------- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1655 га   по вул. Ватутіна, 7-а в  с.Рожівка Броварського району, Київської області,  розроблену ТОВ «Константа».

       2.Передати у власність гр.----------------------------- земельну ділянку   площею 0,1655га(під житл. забудовою) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)   по вул. Ватутіна, 7-а  в  с.Рожівка Броварського району, Київської області. 

       3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:020:0102.

       4.Гр.------------------- приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

       5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

        Секретар ради, виконуючий

        обов’язки сільського  голови                                                 З.Я.Конончук

        Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів

                с. Рожівка

         27 березня  2015 року

         №884   55-УІ                                                                                                     

Comments