Рішення №868 54-УІ

опубліковано 29 січ. 2015 р., 11:07 Секретар сільради   [ оновлено 4 лют. 2015 р., 12:30 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ    

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної  ділянки у власність гр.-----------------------------------

 

Розглянувши  заяву гр.---------------------------------- про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення їй у власність земельної  ділянки орієнтовною площею 0,1800 га для ведення особистого селянського господарства  в    с.Рожівка Броварського району Київської області та додані до неї  матеріали, враховуючи рекомендації  постійної депутатської комісії  сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології,  керуючись статтями 12,  118, 121, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,   сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл гр.------------------------------  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки орієнтовною площею 0,1800га(рілля)  для  ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району, Київської області.

        2.Рекомендувати гр.------------------------------  звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

        3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

        4.Попередити гр.---------------------------- про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        5. Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

        Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів

                       с. Рожівка

                26 січня   2015 року

                №868   54-УІ      

Comments