Рішення №871 54-УІ

опубліковано 29 січ. 2015 р., 11:06 Секретар сільради   [ оновлено 18 квіт. 2015 р., 10:54 ]
 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про передачу  майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади села Рожівка відділу культури

 Броварської районної державної адміністрації

 

        В зв’язку з передачею фінансування Рожівського сільського будинку культури та бібліотеки з сільського бюджету на районний бюджет відповідно до статті 41 Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», на виконання розпорядження   Броварської районної державної адміністрації №84-а/г від 31.12.2014 р. «Про передачу сільських, селищних будинків культури, сільських клубів та бібліотек району в оперативне управління відділу культури Броварської районної державної адміністрації та порядок їх фінансування»,  керуючись  Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік»,  Законом України  „Про місцеве самоврядування в Україні”,  сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

        1.Передати майно Рожівського сільського будинку культури та бібліотеки, що перебуває у комунальній власності територіальної громади села Рожівка, в оперативне управління відділу культури Броварської районної державної адміністрації згідно переліку (додаток  №1,  2 відповідно).

        2.Створити комісію по передачі майна Рожівського сільського будинку культури та бібліотеки в оперативне управління відділу культури Броварської районної державної адміністрації у складі згідно з додатком №3.

        3.Передати в оперативне управління приміщення Рожівського сільського будинку культури загальною площею  194,9  кв.м., розташоване за адресою с.Рожівка , вул. Паркова, 10, відділу культури Броварської районної державної адміністрації.

        4.Передати в  оренду відділу культури Броварської районної державної адміністрації  частину приміщення, розташовану в дитячому садку за адресою: с.Рожівка, Броварського району, вул.Слави, 17, загальною   площею 74,6  кв.м., для розміщення сільської бібліотеки строком на 1 (один) рік.

        5.Доручити сільському голові укласти відповідні угоди на користування майном, яке визначене в пунктах 3, 4 даного рішення.

        6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію сільської ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін.

       

            Сільський  голова                                                               С.Д. Величенко

            Головний бухгалтер                                                             О.М. Трохименко                          

                       с. Рожівка

                   26 січня 2015 року                     

                       №871   54 - УІ       

ĉ
Секретар сільради,
18 квіт. 2015 р., 10:57
Comments