Рішення №864 54-УІ

опубліковано 29 січ. 2015 р., 11:10 Секретар сільради   [ оновлено 4 лют. 2015 р., 22:31 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із

землеустрою  щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в

натурі(на місцевості)  гр.------------------------------------

 

Розглянувши  заяву гр.--------------------------------------- про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) площею 0,1830 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Броварська, 15 в с. Рожівка, враховуючи рекомендації  постійної  депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології,  керуючись  статтею 12 Земельного кодексу України, статтями 19, 25, 55 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл гр.----------------------------------- на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) площею 0,1830 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Броварська, 15   в с. Рожівка Броварського району, Київської області.

        2.Рекомендувати гр.------------------------------------  звернутись до землевпорядної організації з метою   замовлення робіт по розробленню технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

        3.Розроблену технічну документацію із землеустрою, в законодавчо визначеному порядку, подати на затвердження до Рожівської сільської ради Броварського району Київської області.

        Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів

                           с. Рожівка

                   26 січня  2015 року

                    №864   54-УІ                    

Comments