Рішення №866 54-УІ

опубліковано 29 січ. 2015 р., 11:09 Секретар сільради   [ оновлено 4 лют. 2015 р., 12:37 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 Про розроблення проекту землеустрою щодо формування земельної ділянки комунальної власності територіальної громади  

в с. Рожівка Броварського району Київської області

 

Розглянувши заяву  гр.----------------------------------- про надання в оренду земельної ділянки площею 0,1483 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)по вул. Берегова, 11 в  с.Рожівка та додані до неї матеріали,  враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись статтями 12, 120, 122, 123,  186-1 Земельного Кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Законом України «Про Державний земельний кадастр»,  п. 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради  

В И Р І Ш И Л А: 

     1.Розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1483га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої по вул. Берегова, 11  в с. Рожівка за рахунок земель комунальної власності.

     2.В установленному законом порядку провести обстеження вищезазначеної земельної ділянки щодо наявності на ній лісових насаджень.

     3.Надати дозвіл сільській раді в особі сільського голови на проведення заходів щодо державної реєстрації земельної ділянки комунальної власності територіальної громади площею 0,1483  га  в с. Рожівка  по вул. Берегова, 11. 

4.Доручити сільському голові зареєструвати речове право на вищезазначену земельну ділянку в реєстраційній службі Броварського міськрайонного управління юстиції в Київській області.

        Сільський  голова                                                                   С.Д.Величенко                                                          

        Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів

                 с.Рожівка

         26 січня   2015 року

              №866   54-УІ                                               
Comments