Рішення №11 2-УІІ

опубліковано 31 груд. 2015 р., 03:27 Секретар сільради   [ оновлено 2 січ. 2016 р., 08:46 ]
 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу  у власність земельної  ділянки гр.----------------------------------  в  межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши  поданий на  затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.----------------------------- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)   по вул. Г. Чорнобиля, 18 в с.Рожівка Броварського району Київської області,  розроблений ТОВ «МІРА ЦЕНТР»,  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3205491512015 від 24.11.2015р. та рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись  п.5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  статтями  19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтями  12, 40, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність    гр.------------------------------------ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1607га  по  вул. Г. Чорнобиля, 18 в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної  власності, розроблений ТОВ «МІРА ЦЕНТР».

       2.Передати у власність гр.-------------------------------  земельну ділянку   площею 0,1607га(під житловою забудовою) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка),    розташовану  по  вул.  Г. Чорнобиля, 18 в   с.Рожівка Броварського району  Київської області.

       3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:028:0152.

       4.Гр.---------------------------- приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

       5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.


                        Сільський   голова                                                                 С.Д.Величенко 

               Землевпорядник сільської ради                                             І.В.Янів

               с.Рожівка

           11  грудня  2015 року

            № 11 - 2 - УІІ                                                                                                       

Comments