Рішення №16 2-УІІ

опубліковано 31 груд. 2015 р., 03:24 Секретар сільради   [ оновлено 2 січ. 2016 р., 08:44 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність гр.------------------------------

 

Розглянувши  заяву гр.--------------------------------- про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,1500га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  в  с. Рожівка Броварського району Київської області  та додані до неї матеріали,  враховуючи рекомендації  постійної депутатської  комісії сільської ради з питань  агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12,  118, 121, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,    сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл  гр.-------------------------------- на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею  0,1500 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Райдужна, 8   в с. Рожівка Броварського району  Київської області.

        2.Рекомендувати громадянці звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

        3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

        4. Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        5.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

                     Сільський  голова                                                                 С.Д.Величенко  

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів 

                        с. Рожівка

                   11 грудня 2015  року             

                   №­­­­­­­­­­­ 16 - 2 - УІІ                                   

Comments