Рішення №819 52-УІ

опубліковано 24 січ. 2015 р., 11:56 Секретар сільради   [ оновлено 24 бер. 2015 р., 04:23 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж  земельної ділянки в натурі(на місцевості)

та передачу  у власність земельної  ділянки гр.------------------------------ в межах

 с.Рожівка Броварського району Київської області.


Розглянувши заяву гр.------------------------------------- та подану нею на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  по вул. Перемоги, 1  в  с.Рожівка  Броварського району, Київської області,  розроблену ДП «Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку  №НВ-3203766602014 від 15.12.2014р. та рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись статтями 12, 40, 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, п.5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  статтями 19, 55 Закону України «Про землеустрій», статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр.------------------------ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,2000 га   по вул. Перемоги, 1 в  с.Рожівка Броварського району, Київської області,  розроблену ДП «Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

       2.Передати у власність гр.------------------------------------- земельну ділянку   площею 0,2000га(під житл. забудовою) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Перемоги, 1 в  с.Рожівка Броварського району, Київської області.  

       3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:001:0036.

       4.Гр.------------------------- приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

       5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

        Сільський  голова                                                                   С.Д.Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                              І.В.Янів

                с. Рожівка

         26 грудня   2014 року

         № 819   52-УІ                                                                                                

Comments