Рішення №747 49-УІ

опубліковано 28 жовт. 2014 р., 12:06 Секретар сільради   [ оновлено 11 лист. 2014 р., 05:44 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ 

Про забезпечення  військовослужбовців земельними ділянками.

 

Розглянувши доручення Голови Держземагентства України від 15.05.2014 року про забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та інших військових формувань, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України,  земельними ділянками для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),  в зв’язку з затвердженням  Детального плану території індивідуальної житлової забудови в межах с.Рожівка  Броварського району, враховуючи  рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології,   керуючись ст. 12 Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                               В И Р І Ш И Л А:

1.Передбачити земельні ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в межах с.Рожівка Броварського району, для подальшого надання їх військовослужбовцям Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та інших військових формувань, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську  комісію сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології.

 

              Сільський голова                                                                 С.Д.Величенко

                    Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

 

                       с.Рожівка

                  23 жовтня  2014 року

                   747     49 - УІ

 

Comments