Рішення №753 49-УІ

опубліковано 28 жовт. 2014 р., 12:02 Секретар сільради   [ оновлено 31 жовт. 2014 р., 12:32 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу  у власність земельної  ділянки гр. -----------------------------------  в  межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши  поданий  на затвердження проект землеустрою щодо відведення  у власність земельної ділянки  гр.------------------------------- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)   по вул. Героїв Чорнобиля, 30 с.Рожівка Броварського району Київської області,  розроблений ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3203401642014 від 06.10.2014р. та рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись п.5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  статтями  19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтями  12, 40, 118, 121,  186 Земельного кодексу України,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність    гр.--------------------------------------   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,2068 га  по   вул. Героїв Чорнобиля, 30 в с. Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної  власності, розроблений ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».

       2.Передати у власність гр.-----------------------------------   земельну ділянку   площею 0,2068га(житл. забудова) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. Героїв Чорнобиля, 30 в   с.Рожівка Броварського району  Київської області.

       3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:028:0111.

       4.Гр.---------------------------------  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

       5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

               Сільський  голова                                                                   С.Д.Величенко                                                           

               Землевпорядник сільської ради                                              І.В.Янів

                    

              с.Рожівка

         23 жовтня  2014 року

         № 753   49 -УІ                                                                                                       

Comments