Рішення №760 49-УІ

опубліковано 28 жовт. 2014 р., 11:56 Секретар сільради   [ оновлено 31 жовт. 2014 р., 12:37 ]

  

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою

 щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в

натурі(на місцевості) гр.-----------------------------------------

 

 

Розглянувши  заяву гр.------------------------------------- про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) площею 0,2000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  в с. Рожівка по вул. Перемоги, 1 та додані до неї матеріали, враховуючи рекомендації  постійної  депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології,  керуючись  статтями 12, 118, 120, 121,  Земельного кодексу України, статтями 19, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл гр.------------------------------------------  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) загальною  площею 0,2000 га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  по вул. Перемоги, 1 в с.Рожівка Броварського району  Київської області.

        2.Рекомендувати гр.-------------------------------------- звернутись до землевпорядної організації з метою   замовлення робіт по розробленню технічної документації із землеустрою  щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

        3.Розроблену технічну документацію із землеустрою, в законодавчо визначеному порядку, подати на затвердження до Рожівської сільської ради Броварського району Київської області.

 

                         Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

                         Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів

                            

                          с. Рожівка

                    23 жовтня 2014 року

                     №760   49-УІ                    

Comments