Рішення №725 48(позач.)-УІ

опубліковано 24 вер. 2014 р., 09:44 Секретар сільради   [ оновлено 3 жовт. 2014 р., 05:44 ]

  

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження звіту про експертну  грошову оцінку та продаж  земельної ділянки 

у власність гр.----------------------------------- для розміщення та обслуговування складських приміщень в с.Рожівка по вул. Перемоги, 18.

 

Розглянувши виготовлений ТОВ НВФ «Кадастр ЛТД»   звіт про  експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,2733 га для розміщення та обслуговування складських приміщень, яка перебуває у користуванні на умовах оренди гр.---------------------------, розташованої по вул. Перемоги, 18 в с.Рожівка Броварського району, з метою сприяння соціально-економічного розвитку села Рожівка, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології,  керуючись статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, п. 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської  ради

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити виготовлений ТОВ НВФ «Кадастр ЛТД» звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки  площею 0,2733га для розміщення та обслуговування  складських приміщень, яка перебуває у користуванні на умовах оренди гр.---------------------------, розташованої по  вул. Перемоги, 18, с.Рожівка Броварського району Київської області.

2.Продати  гр.-------------------------------------, із земель комунальної власності,  земельну ділянку несільськогосподарського призначення, площею 0,2733 га для розміщення та обслуговування  складських приміщень(кадастровий номер 3221287001:01:010:0001) по вул. Перемоги, 18 в с.Рожівка Броварського району Київської області.

         3. Встановити  вартість земельної ділянки в розмірі   228 096,00грн. (двісті двадцять вісім тисяч дев’яносто шість гривен 00 коп.).

4.Доручити   сільському голові укласти договір купівлі-продажу  земельної ділянки згідно з чинним законодавством України.

         5.Контроль за виконанням цього рішення покласти  на постійну депутатську комісію сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології.

 

        Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

 

                             с. Рожівка

                   12 вересня 2014 року

                    № 725  48(позач.)- УІ                       

Comments