Рішення №728 48(позач.)-УІ

опубліковано 24 вер. 2014 р., 09:40 Секретар сільради   [ оновлено 25 вер. 2014 р., 12:13 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж  земельної ділянки в натурі(на місцевості)

 гр.----------------------------------------   в межах с.Рожівка Броварського району Київської області.

 

Розглянувши заяву гр.---------------------------------------- та подану ним на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) на земельну ділянку, надану  для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Лісова, 4 в с. Рожівка  Броварського району Київської області,  розроблену ТОВ «Земприватсервіс», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку  №НВ-3203237462014 від 01.09.2014р. та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись п. 34 ст.  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 ст. 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.ст. 19, 25, 55 Закону України «Про землеустрій»,  ст.ст. 12, 40, 118, 121, Земельного кодексу України,  сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)на земельну ділянку, надану гр.------------------------------------------ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,2500га по вул. Лісова, 4 в с.Рожівка Броварського району  Київської області,  розроблену ТОВ «Земприватсервіс».

       2.Передати у власність гр.-----------------------------------------   земельну ділянку   площею 0,2500га(рілля) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. Лісова, 4 в  с. Рожівка  Броварського району, Київської області.

       3.Кадастровий номер 3221287001:01:046:0033.

       4.Гр.---------------------------------- приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

       5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

 Сільський  голова                                                                   С.Д.Величенко                                                           

  Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів

                

                с. Рожівка

          12 вересня  2014 року

          №728   48(позач.)-УІ                                                                                                       

 

Comments