Рішення №716 ХХХХУІІ-УІ

опубліковано 18 серп. 2014 р., 01:47 Секретар сільради   [ оновлено 27 серп. 2014 р., 10:53 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу  у власність земельної  ділянки гр. ---------------------------------  в  межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши  заяву гр. -------------------------------------- та поданий ним на затвердження проект землеустрою щодо відведення йому у власність земельної ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)   по вул. Г.Чорнобиля, 22 в с.Рожівка Броварського району Київської області,  розроблений КП «Бровари-землеустрій», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3202980442014 від 09.07.2014р. та рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  статтями  19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтями  12, 40, 118, 121,  186 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність    гр. ------------------------------ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1500 га  по   вул. Г.Чорнобиля, 22 в с. Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної  власності, розроблений КП «Бровари-землеустрій».

       2.Передати у власність гр. ----------------------------------  земельну ділянку   площею 0,1500га(рілля) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. Г.Чорнобиля, 22 в   с.Рожівка Броварського району  Київської області.

       3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:028:0103.

       4.Гр. ------------------------------ приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

       5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

            Сільський  голова                                                              С.Д.Величенко

            Землевпорядник сільської ради                                        І.В.Янів

                     

                  с. Рожівка

         08 серпня  2014 року

         716 ХХХХУІІ -УІ                                                                                                       

Comments