45-6


Рішення №680 ХХХХУІ(позач.)-УІ

опубліковано 24 лип. 2014 р., 03:56 Секретар сільради   [ оновлено 27 серп. 2014 р., 11:20 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про припинення договору оренди земельної ділянки,

укладеного з ТОВ «Рожівкаінвестбуд»

  

Розглянувши клопотання ТОВ «Рожівкаінвестбуд»  про розірвання договору оренди землі за взаємною згодою сторін, укладеного між Рожівською сільською радою та ТОВ «Рожівкаінвестбуд»  14.10.2010 р. за №6203,  в зв’язку з  скрутним фінансовим становищем товариства, що унеможливлює  своєчасно та в повному обсязі сплачувати орендну плату за землю, відповідно до п. 38 даного договору оренди землі, враховуючи зобов’язання товариства по погашенню заборгованості по орендній платі та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись  ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,   ст.ст. 12,  141  Земельного кодексу України, ст. 31 Закону України «Про оренду землі», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Припинити  за взаємною згодою сторін дію договору оренди землі, укладеного між Рожівською сільською радою та ТОВ «Рожівкаінвестбуд» 14 жовтня 2010 р. за №6203,(зареєстрованого за № 322120004000204  17.11.2011 р.) площею 7,6437 га для житлового будівництва   в  с. Рожівка Броварського району Київської області.   

      2.Доручити  сільському голові укласти Договір про розірвання Договору оренди зазначеної земельної ділянки згідно з чинним законодавством України.

 

        Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

 

                             с. Рожівка

                   11 червня  2014 року

                   № 680   ХХХХУ(позач.)-УІ                    

Рішеня №681 ХХХХУ(позач.)-УІ

опубліковано 24 лип. 2014 р., 03:55 Секретар сільради   [ оновлено 27 серп. 2014 р., 11:20 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу  у власність земельної  ділянки гр. -------------------------  в  межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши  проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  гр. ---------------------------  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)   по вул. Ю.Гагаріна, 34 в с.Рожівка Броварського району Київської області,  розроблений ПП «Автотранс ЛЛС», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3202823422014 від 05.06.2014р. та рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  статтями  19,  50 Закону України «Про землеустрій»,  статтями  12, 40, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність    гр. ---------------------------   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1000 га  по   вул. Ю.Гагаріна, 34 в с. Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної  власності, розроблений ПП «Автотранс ЛЛС».

       2.Передати у власність гр. ------------------------  земельну ділянку   площею 0,1000га(забуд. землі) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. Ю.Гагаріна, 34 в   с.Рожівка Броварського району  Київської області.

       3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:038:0096.

       4.Гр. ----------------------  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

       5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

 Сільський  голова                                                                   С.Д.Величенко                                                           

  Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів

                    

                     с.Рожівка

         11   червня     2014 року

         № 681   ХХХХУ(позач.) -УІ                                                                                                       

Рішення №682 ХХХХУ(позач.)-УІ

опубліковано 24 лип. 2014 р., 03:54 Секретар сільради   [ оновлено 27 серп. 2014 р., 11:21 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу  у власність земельної  ділянки гр. ------------------  в  межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши  проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  гр. ---------------------------   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)   по вул. Ю.Гагаріна, 36 в с.Рожівка Броварського району Київської області,  розроблений ПП «Автотранс ЛЛС», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3202823462014 від 05.06.2014р. та рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  статтями  19,  50 Закону України «Про землеустрій»,  статтями  12, 40, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність    гр. ----------------------------    для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1000 га  по   вул. Ю.Гагаріна, 36 в с. Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної  власності, розроблений ПП «Автотранс ЛЛС».

       2.Передати у власність гр. ----------------------------   земельну ділянку   площею 0,1000га(забуд. землі) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташовану по вул. Ю.Гагаріна, 36 в   с.Рожівка Броварського району  Київської області.

       3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:038:0097.

       4.Гр. -------------------------  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

       5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

 Сільський  голова                                                                   С.Д.Величенко                                                           

  Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів

                    

                     с.Рожівка

          11  червня     2014 року

         № 682    ХХХХУ(позач.) -УІ                                                                                                       

Рішення №683 ХХХХУ(позач.)-УІ

опубліковано 24 лип. 2014 р., 03:54 Секретар сільради   [ оновлено 27 серп. 2014 р., 11:21 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про розгляд заяв  громадян.

 

Розглянувши  заяви   громадян -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної   ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд с. Рожівка Броварського району Київської області,   в зв’язку з тим, що на земельну ділянку не розроблений детальний план території, на вказаній ділянці знаходяться споруди, кількість, розміщення і юридичний статус яких невідомий,   враховуючи рекомендації  постійної депутатської  комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Відмовити громадянам --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- в наданні дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  в с.Рожівка Броварського району Київської області.

      2.Доручити Виконавчому комітету сільської ради вжити всіх необхідних заходів до проведення інвентаризації стану та перевірки законності забудови земель на території, що орендувалась ОК «Нафтогазнаука» з залученням Державної архітектурно-будівельної інспекції, Державної інспекції сільського господарства.

       3. За результатами інвентаризації та перевірки законності забудови вирішити питання про затвердження Детального плану території у відповідності до Генерального плану розвитку та з врахуванням існуючої забудови.

      4.Про прийняте рішення повідомити вище зазначених заявників.

      5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології.

 

 

        Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

                            

                          с. Рожівка

                 11  червня    2014 року

                №683    ХХХХУ(позач.) - УІ                    

Рішення № 684 ХХХХУ(позач.)-УІ

опубліковано 24 лип. 2014 р., 03:53 Секретар сільради   [ оновлено 27 серп. 2014 р., 11:22 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із

землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)  гр.  --------------------------

 

 

Розглянувши  заяву гр. --------------------------, що проживає за адресою:  --------------------------------------------- про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1269 га для ведення особистого селянського господарства в с. Рожівка по вул. Броварська, враховуючи рекомендації  постійної  депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології,  керуючись  статтею 12 Земельного кодексу України, статтями 19, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл гр. -----------------------------------  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)  площею 0,1269 га для ведення особистого селянського господарства, розташованої по вул. Броварська в с.Рожівка Броварського району, Київської області.

        2.Рекомендувати гр. -------------------- звернутись до землевпорядної організації з метою   замовлення робіт по розробленню технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

        3.Розроблену технічну документацію із землеустрою, в законодавчо визначеному порядку, подати на затвердження до Рожівської сільської ради Броварського району Київської області.

        

        Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

                            

                             с. Рожівка

                     11 червня   2014 року

                    № 684  ХХХХУ(позач.)-УІ                    

Рішення №685 ХХХХУ(позач.)-УІ

опубліковано 24 лип. 2014 р., 03:53 Секретар сільради   [ оновлено 27 серп. 2014 р., 11:23 ]

 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.

 

Розглянувши  заяви  4 громадян(згідно додатку №1) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення їм у власність земельних  ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  в    с. Рожівка Броварського району Київської області та додані до них матеріали,  враховуючи рекомендації  постійної депутатської  комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись статтями 12,  118, 121, 186-1 Земельного кодексу України,  статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,    сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Надати дозвіл  4 громадянам(згідно додатку №2) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  в с. Рожівка Броварського району, Київської області.

        2.Рекомендувати 4 громадянам звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

        3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

        4. Попередити громадян про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        5.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

        Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

                             с. Рожівка

                   11 червня    2014 року

                   №685 ХХХХУ(позач.)-УІ                    

Рішення №686 ХХХХУ(позач.)-УІ

опубліковано 24 лип. 2014 р., 03:52 Секретар сільради   [ оновлено 27 серп. 2014 р., 11:24 ]

 РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про преміювання сільського голови

 

         Відповідно до Положення про оплату праці та  преміювання працівників Рожівської сільської ради, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”,    сесія сільської ради

                                                                В И Р І Ш И Л А:

        Провести виплату премії сільському голові с.Рожівка Величенко С.Д. за червень 2014 року в розмірі 100 відсотків посадового окладу одночасно з виплатою заробітної плати.

 

        Сільський голова                                                                  С.Д.Величенко

        Бухгалтер сільської ради                                                     О.М. Трохименко

 

                            с.Рожівка

                       11 червня 2014  року

                       № 686 ХХХХУ (позач.)  - УІ

 

                        


Рішення № 687 ХХХХУ(позач.)-УІ

опубліковано 24 лип. 2014 р., 03:52 Секретар сільради   [ оновлено 27 серп. 2014 р., 11:24 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження розпоряджень  сільського голови

              

      У відповідності до статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні”, сесія сільської ради

 

                                                             В И Р І Ш И Л А:

       Затвердити розпорядження   сільського голови:

від 30.04.2014.   №20    «Про підготовку та відзначення 69-ї річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні»;

від 16.05.2014.   №21     «Про направлення коштів спеціального фонду».   

 

                                    

     Сільський голова                                                      С.Д.Величенко

     Секретар сільської ради                                           З.Я.Конончук

 

                     с.Рожівка

              11 червня 2014 року

              №687  ХХХХУ (позач) -УІ


1-8 of 8