РІШЕННЯ Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «ЛНК» в с.Рожівка Броварського району Київської області.

опубліковано 15 січ. 2014 р., 23:35 Секретар сільради   [ оновлено 27 серп. 2014 р., 11:45 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «ЛНК»  в с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши клопотання ТОВ «ЛНК»  про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки площею 0,080 га для будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів(комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу з полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії), за рахунок земель комунальної власності   в межах с. Рожівка, Броварського району, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку № НВ-3201963312013 від 12.12.2013р. та рекомендації  постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись статтями 12, 93, 123, 124, 134, 208 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради

                                                               В И Р І Ш И Л А:

      1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ЛНК» для  будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів(комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу з полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії)   площею 0,0800га  в межах с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений ТОВ  «Паралель-8».

      2.Передати в оренду ТОВ «ЛНК»  земельну ділянку для будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів(комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу з полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії)  площею 0,0800 га, кадастровий номер 3221287001:01:027:0010,  за рахунок земель комунальної власності, терміном на ­­­­­10 (десять) років в  с. Рожівка Броварського району Київської області.

      3.Встановити  річну орендну плату за землю в розмірі 12(дванадцять) відсотків від нормативної грошової оцінки землі, що становить 3 098 гривень 88 копійок(три тисячі  дев’яносто вісім гривень 88 копійок) на рік.

      4.Доручити   сільському голові укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки згідно з чинним законодавством України.

  5.Відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва, спричинених вилученням сільськогосподарських угідь з земель комунальної власності Рожівської сільської ради Броварського району, ТОВ «ЛНК» не проводить на підставі статті 208 Земельного кодексу України в зв’язку передачею земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування об’єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії.

 

        Сільський голова                                                                С.Д.Величенко                           

        Землевпорядник сільської ради                                        І.В.Янів

                  с. Рожівка

         30 грудня 2013 року

            № 568  ХХХУІІ- УІ                           

 

  

 

Comments