РІШЕННЯ Про надання дозволу ТОВ «Буланжер» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

опубліковано 15 січ. 2014 р., 23:37 Секретар сільради   [ оновлено 15 січ. 2014 р., 23:49 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ 

Про надання дозволу ТОВ «Буланжер» на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Розглянувши  клопотання ТОВ «Буланжер» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки  площею 0,1780га під цех з виготовлення хлібобулочних та кондитерських виробів по вул. Слави, 1-а  в с. Рожівка Броварського району Київської області, враховуючи пропозиції  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись  ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.ст. 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  ст.ст. 12, 116,  123, 134 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А

     1.Надати   дозвіл ТОВ «Буланжер» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду  земельної ділянки орієнтовною площею 0,1780 га для  обслуговування нежитлової будівлі по вул. Слави, 1-а  в с. Рожівка Броварського району Київської області.

  2.Рекомендувати ТОВ «Буланжер»   звернутись до землевпорядної організації з метою замовлення  робіт по розробленню проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки в оренду.

    3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

     4.Попередити ТОВ «Буланжер» про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

     5.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  не дає товариству  права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

        Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

                             с. Рожівка

                   30 грудня   2013 року

                   № 567   ХХХУІІ-УІ                   

 

Comments