37-6

РІШЕННЯ Про надання дозволу ТОВ «Буланжер» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

опубліковано 15 січ. 2014 р., 23:37 Секретар сільради   [ оновлено 15 січ. 2014 р., 23:49 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ 

Про надання дозволу ТОВ «Буланжер» на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Розглянувши  клопотання ТОВ «Буланжер» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки  площею 0,1780га під цех з виготовлення хлібобулочних та кондитерських виробів по вул. Слави, 1-а  в с. Рожівка Броварського району Київської області, враховуючи пропозиції  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись  ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.ст. 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  ст.ст. 12, 116,  123, 134 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А

     1.Надати   дозвіл ТОВ «Буланжер» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду  земельної ділянки орієнтовною площею 0,1780 га для  обслуговування нежитлової будівлі по вул. Слави, 1-а  в с. Рожівка Броварського району Київської області.

  2.Рекомендувати ТОВ «Буланжер»   звернутись до землевпорядної організації з метою замовлення  робіт по розробленню проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки в оренду.

    3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

     4.Попередити ТОВ «Буланжер» про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

     5.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  не дає товариству  права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

        Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

                             с. Рожівка

                   30 грудня   2013 року

                   № 567   ХХХУІІ-УІ                   

 

РІШЕННЯ Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «ЛНК» в с.Рожівка Броварського району Київської області.

опубліковано 15 січ. 2014 р., 23:35 Секретар сільради   [ оновлено 27 серп. 2014 р., 11:45 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «ЛНК»  в с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши клопотання ТОВ «ЛНК»  про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки площею 0,080 га для будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів(комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу з полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії), за рахунок земель комунальної власності   в межах с. Рожівка, Броварського району, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку № НВ-3201963312013 від 12.12.2013р. та рекомендації  постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись статтями 12, 93, 123, 124, 134, 208 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради

                                                               В И Р І Ш И Л А:

      1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ЛНК» для  будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів(комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу з полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії)   площею 0,0800га  в межах с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений ТОВ  «Паралель-8».

      2.Передати в оренду ТОВ «ЛНК»  земельну ділянку для будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів(комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу з полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії)  площею 0,0800 га, кадастровий номер 3221287001:01:027:0010,  за рахунок земель комунальної власності, терміном на ­­­­­10 (десять) років в  с. Рожівка Броварського району Київської області.

      3.Встановити  річну орендну плату за землю в розмірі 12(дванадцять) відсотків від нормативної грошової оцінки землі, що становить 3 098 гривень 88 копійок(три тисячі  дев’яносто вісім гривень 88 копійок) на рік.

      4.Доручити   сільському голові укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки згідно з чинним законодавством України.

  5.Відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва, спричинених вилученням сільськогосподарських угідь з земель комунальної власності Рожівської сільської ради Броварського району, ТОВ «ЛНК» не проводить на підставі статті 208 Земельного кодексу України в зв’язку передачею земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування об’єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії.

 

        Сільський голова                                                                С.Д.Величенко                           

        Землевпорядник сільської ради                                        І.В.Янів

                  с. Рожівка

         30 грудня 2013 року

            № 568  ХХХУІІ- УІ                           

 

  

 

1-2 of 2