Про хід виконання місцевої Програми „Шкільний автобус” на 2013-2014 роки

опубліковано 13 лист. 2013 р., 02:29 Секретар сільради   [ оновлено 13 лист. 2013 р., 02:29 ]

                                        РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про хід виконання місцевої Програми „Шкільний автобус”

 на  2013-2014 роки             

 

       Заслухавши інформацію секретаря сільської ради  про хід виконання місцевої Програми „Шкільний автобус” на 2013 - 2014 роки, відповідно до Законів України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення,  керуючись статтею 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія сільської ради        

                                                             В И Р І Ш И Л А:

      Інформацію секретаря сільської ради про хід  виконання  Програми „Шкільний автобус” на 2013-2014 роки прийняти до відома.    

Сільський голова                                                          С.Д.Величенко    

Секретар сільської ради                                               З.Я.Конончук  

 

                         с.Рожівка
                 11 жовтня 2013 року
                 №512  ХХХІІІ - УІ

 

 І Н Ф О Р М А Ц І Я 

про хід виконання  Програми „Шкільний автобус” на 2013-2014 роки

 

       Відповідно до Законів України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, „Про місцеве самоврядування в Україні” рішенням сесії Рожівської сільської ради №417-26-УІ від 30.01.2013р. була затверджена Програма „Шкільний автобус” на 2013-2014 роки. Організація регулярного безоплатного перевезення учнів та педагогічних працівників до місця навчання і додому є складовою частиною забезпечення реалізації прав громадян на здобуття загальної середньої освіти.

       Виконання місцевої програми дає змогу створити умови для забезпечення регулярного безоплатного перевезення до місця навчання і додому учнів села Рожівка, дає  можливість забезпечити соціальний захист учасників навчально-виховного процесу, попередити негативні процеси у соціальній сфері села, досягти позитивних зрушень у забезпечення життєдіяльності сільського населення, створити умови у сільській місцевості для отримання учнями повноцінної загальної середньої освіти.

        Метою програми є виконання вимог законодавства щодо забезпечення в сільській місцевості доступності і безоплатності здобуття загальної середньої освіти, підвищення освітнього рівня сільського населення.

       В 2013 році в  селі Рожівка за межею пішохідної доступності перебувають і потребують підвезення до місця навчання у Пухівську ЗОШ і додому 31 учень.

        Місцевим бюджетом на 2013 рік були передбачені кошти в сумі 63 тисячі гривень для фінансування таких заходів:

-         укладення угод по підвезенню учнів та педагогічних працівників автотранспортним підприємством;

-         забезпечення підвезення учнів та педагогічних працівників до місця проведення районних та шкільних свят, шкільних олімпіад та проходження військової диспансеризації;

-         розроблення і затвердження транспортних маршрутів для перевезення учнів та педагогічних працівників;

-         забезпечення контролю за безпекою перевезення учнів.

Протягом 2013 року транспортні послуги по перевезенню учнів

надавало Рожівське комунальне підприємство „Добробут”. На початок  нового навчального року проведено ремонт та пройдено технічний огляд автобуса, яким виконується підвезення учнів, погоджений маршрут перевезення та всі необхідні документи. За звітний період на фінансування заходів програми  із запланованих бюджетних коштів використано 25,5 тисяч гривень.                                          

Секретар сільської ради                                         З.Я.Конончук


Comments