Про розгляд клопотання ТОВ "ЛНК"

опубліковано 13 лист. 2013 р., 02:42 Секретар сільради   [ оновлено 27 лист. 2013 р., 04:14 ]

                                                     РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про розгляд клопотання  ТОВ  «ЛНК».

 

Розглянувши  клопотання ТОВ «ЛНК» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0,080га для будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів(комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу  полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії)  в с. Рожівка Броварського району Київської області,  враховуючи пропозиції  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології щодо необхідності  детального вивчення питання щодо екологічного впливу даної споруди на навколишнє природне середовище, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 12 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: 

1.Перенести розгляд питання про надання дозволу ТОВ «ЛНК» на розроблення проекту землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0,080 га для будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів(комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу  полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії)  в с. Рожівка Броварського району на наступну  сесію Рожівської сільської ради.

         2.Контроль за виконанням цього рішення покласти постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології.


        Сільський голова                                                                 С.Д.Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

 

                       с.Рожівка
                11 жовтня  2013 року
                №514   ХХХІІІ - УІ

Comments