Про стан виконання умов договорів оренди земельних ділянок, укладених Рожівською сільською радою.

опубліковано 17 трав. 2013 р., 11:57 Секретар сільради   [ оновлено 17 трав. 2013 р., 11:57 ]РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
 

Про стан  виконання умов договорів оренди земельних ділянок,

 укладених Рожівською сільською радою.

 

 

Заслухавши інформацію землевпорядника сільської ради про стан виконання умов договорів оренди земельних ділянок, укладених Рожівською сільською радою(додається), взявши до уваги гарантійний лист  ТОВ «Рожівкаінвестбуд»  Вх. №__ від _________2013р.,  враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань  АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст.ст.  21, 24 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: 

1.Інформацію землевпорядника сільської ради про стан виконання умов договорів оренди земельних ділянок, укладених Рожівською сільською радою прийняти до відома.

2.Доручити сільському голові укласти з ТОВ «Рожівкаінвестбуд» Меморандум по реструктуризації  заборгованості орендної плати за земельну ділянку.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань  АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології.


          Сільський голова                                                                С.Д.Величенко

           Землевпорядник сільської ради                                        І.В.Янів

                 с.Рожівка

          26 квітня 2013 року

          № 448  ХХІХ-УІ

Comments