28-6

                                                                                  РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 
                                                                     БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                               РІШЕННЯ

Про встановлення   тарифу на надання послуг ТОВ «Десна-2» по захороненню твердих побутових відходів на сміттєзвалищі

Розглянувши клопотання ТОВ «Десна-2» про встановлення тарифів на надання послуг по захороненню твердих побутових відходів на сміттєзвалищі, яке розташоване в с. Рожівка Броварського району та враховуючи перехід ТОВ «Десна-2» із загальної системи оподаткування на Єдиний податок з  01 квітня 2013 р. і  рекомендації Броварської районної  державної адміністрації, а також встановивши, що тариф на надання послуг по захороненню  твердих побутових відходів ТОВ «Десна-2» розрахувало у відповідності з порядком формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою КМУ від 26.07.2006 р. № 1010 і довело до споживачів інформацію про структуру тарифу, зміну тарифу, з обґрунтуванням її необхідності, у відповідності з Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.08.2012 р. за № 1380/21692 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад»,  керуючись статтею 28 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Встановити рівень рентабельності до повної собівартості на послуги по захороненню 1 тони твердих побутових відходів на сміттєзвалищі  ТОВ «Десна-2» в розмірі  11,5 % .

2.Встановити тариф на захоронення 1 тони ТПВ на полігоні твердих побутових відходів ТОВ «Десна-2» в районі с. Рожівка Броварського району для всіх груп споживачів з  квітня 2013 року в розмірі 82 гривні 33 копійки (без ПДВ).

3.Неорганічні сухі побутові відходи приймати по ціні захоронення 1 тони ТПВ зі знижкою 50 %.

4.Товариству з обмеженою відповідальністю «Десна-2»  з  квітня 2013 р. проводити розрахунки зі споживачами за встановленими тарифами.

5. Рішення сесії від 18 червня 2010 року за номером 746 ХХХІV-V «Про погодження тарифів на надання послуг ТОВ «Десна-2» по захороненню ТПВ на сміттєзвалищі в с. Рожівка Броварського району, вважати таким, що втратило чинність.

 

                                 Сільський голова                                                             С.Д.Величенко

                               Секретар сільської ради                                                   З.Я.Конончук


                                       с.Рожівка

                               29 березня 2013 року

                               №436  ХХУІІІ(позач.)-УІ

                        

Comments