РІШЕННЯ Про розроблення детального плану території житлової садибної забудови в с. Рожівка, Броварського району.

опубліковано 20 бер. 2013 р., 12:00 Секретар сільради   [ оновлено 20 бер. 2013 р., 12:00 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 


РІШЕННЯ 

Про розроблення  детального плану території житлової

 садибної  забудови в с. Рожівка, Броварського району.


В порядку реалізації  повноважень з комплексної забудови території населеного пункту, у відповідності до генерального плану  села Рожівка, Броварського району, Київської області, для раціонального використання земель та створення належних умов для соціального забезпечення мешканців села земельними ділянками, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології,   керуючись ст.ст. 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 16.11.2011р. №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради 

В И Р І Ш И Л А: 

1.Розробити детальний  план території житлової садибної  забудови земельної ділянки площею 10,0003 га, яка розташована в південно-західній частині с.Рожівка, Броварського району, Київської області на землях комунальної власності(рілля).

2.Доручити сільському голові укласти договір на розроблення містобудівної документації з організацією, яка має ліцензію на виконання відповідних робіт.

   3.Фінансування робіт по розробці містобудівної документації здійснити з залученням коштів інших джерел, не заборонених законом.

        4. Дане рішення оприлюднити згідно чинного законодавства України.                            Сільський  голова                                                                 С.Д.Величенко                              
   
                            Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів 

                                        с. Рожівка

                               06 березня  2013 року

                              № 428  ХХУІІ(позач.)-УІ
Comments