25-6

Рішення Про Програму соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожівка на 2013 рік

опубліковано 24 вер. 2013 р., 02:47 Секретар сільради   [ оновлено 24 вер. 2013 р., 02:47 ]

 

                                                                                                                        РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

                                                                                                                                         РІШЕННЯ

Про  Програму соціально-економічного, культурного

і духовного розвитку територіальної громади села Рожівка на 2013 рік

 

 

         Заслухавши інформацію сільського голови Величенко С.Д. про Програму соціально-економічного, культурного і духовного розвитку  територіальної громади села Рожівка на 2013 рік , керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія сільської ради

 

                                                                В И Р І Ш И Л А:

 

         1.Затвердити Програму соціально-економічного,  культурного і духовного розвитку територіальної громади  села Рожівка на 2013 рік   (додається).

        2.Питання про хід виконання Програми щоквартально розглядати на сесії сільської ради.

        3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін.

 

 

         Сільський голова                                                                      С.Д.Величенко

       

        Секретар сільської  ради                                                          З.Я.Конончук

 

                       с.Рожівка

                       26 грудня 2012 року         

                       № 386  ХХУ - УІ
 

 

 

П Р О Г Р А М А

СОЦІАЛЬНО – ЕКОНОМІЧНОГО, КУЛЬТУРНОГО І

ДУХОВНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ

СЕЛА РОЖІВКА НА 2013 РІК

 

  1. Вступ.

 

   Програма соціально – економічного і культурного розвитку с. Рожівка  на 2013 рік(далі Програма) є комплексною системою завдань та засобів їх виконання, що визначають цілі та пріоритети розвитку територіальної громади на 2013 рік та заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на стабілізацію роботи та розвиток галузей виробничої і соціальної сфери села, підвищення якості життя і добробуту його мешканців.

Програма підготовлена відповідно до пріоритетних напрямів програми Президента України «Україна – для людей»  та розроблена на основі вимог  Конституції України з урахуванням положень:

- Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про державні цільові Програми», «Про інвестиційну діяльність» ;

- Постанов Кабінету Міністрів України: від 26.04.2003року №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», від 21.07.2006року №1001 «Про затвердження державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року" та інших нормативно-правових актів.

Основне завдання Програми полягає у вирішенні соціальних проблем та підвищення рівня життя населення, за рахунок подальшого нарощування економічного потенціалу шляхом зростання обсягів залучення інвестицій в економіку села, розвитку конкурентоспроможного промислового виробництва, покращення фінансового стану підприємств, розвитку малого та середнього бізнесу. .

            Програма спрямована  на:

    здійснення заходів, направлених на створення правових, фінансових, соціально-економічних та організаційно-господарських умов розвитку громади;

    вирішення соціально-побутових проблем населення, його соціального захисту;

    створення необхідних умов для розвитку підприємництва та інфраструктури територіальної громади;

    сприяння розвитку освіти, культури, охорони здоров»я, фізичної культури і спорту;

    продовження впровадження енергозберігаючих заходів у закладах бюджетної сфери та житлово-комунального господарства;

    забезпечення стабільного та ефективного функціонування комунального господарства,  матеріально-технічної бази закладів охорони здоровя, освіти, культури, спорту та духовності.

Організацію виконання Програми здійснює сільська рада, установи та підприємства, розташовані на її території.

У процесі виконання, Програма може уточнюватися для врахування нових соціально-економічних процесів, що відбуватимуться в економіці держави  та села. Зміни та доповнення до Програми затверджуються сесією сільської ради.

 

Основні напрямки соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади с.Рожівка у 2013 році.

 

З метою реалізації зазначених цілей Програми визначено основні пріоритетні напрямки розвитку села:

2.Соціальна сфера.

2.1. Соціальний захист громадян.

 

Для забезпечення  стійкого зростання показників, які характеризують рівень життя громади, створення умов для збереження і зміцнення здоров’я населення, стимулювання здорового способу життя, безпеки праці, підтримки молоді, допомоги у вихованні дітей, організації змістовного дозвілля та відпочинку, захисту інвалідів  та людей похилого віку, забезпечення розвитку освіти та культури визначені основні завдання та заходи на 2013 рік, а саме:  

виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво службового житла для працівників соціальної сфери;

організація літнього відпочинку для дітей, які потребують особливої соціальної уваги;

надання соціальної допомоги дітям;

реалізація заходів, передбачених місцевою Програмою «Турбота»;

проведення святкових заходів з нагоди відзначення Новорічних та Різдвяних свят, Дня Матері та Дня молоді, Дня села;

забезпечення та збереження житлових  та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;

проведення відповідної роботи з профілактики злочинності серед дітей.

 

Одним із важливих напрямків соціального захисту населення з низькими доходами та в зв’язку з підвищенням тарифів на енергоносії залишається допомога по програмі   житлових субсидій.

В 2013 році буде продовжена робота щодо забезпечення своєчасності і повноти сплати податків до місцевого бюджету та недопущення виникнення заборгованості із заробітної плати  на підприємствах і організаціях села.

 

2.2.Житлово-комунальне господарство.

 

На території населеного пункту функціонує Рожівське комунальне підприємство «Добробут», яке забезпечене відповідною технікою для виконання робіт по благоустрою території села. КП «Добробут» обслуговує комунальні об’єкти та надає послуги населенню.

Основними завданнями та заходами на 2013 р. є:

         По Програмі «Сільська дорога»:

- встановлення дорожних знаків та пристроїв для примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки по вул. Слави(дит. садок), вул. Садова(дит. майданчик), вул Озерна, вул. Незалежності (зона відпочинку «Озеро») на суму 60,0 тис. гривень ;

 

   По Програмі поводження з твердими побутовим відходами на 2011-2013 роки планується використати 112,5 тис. гривень.

На благоустрій території населеного пункту та громадського кладовища – 50,0 тис. гривень.

В 2013 році продовжаться роботи по ремонту дороги з твердим покриттям по вул. Шпильова та ямковий ремонт комунальних доріг населеного пункту.

Програмою запланована реконструкція мережі вуличного освітлення, кошторисною вартістю 484,3 тис. гривень.

Для зовнішнього електропостачання нового житлового масиву індивідуальної житлової забудови є необхідність у будівництві електричних мереж 10 кВ та встановленні ЩТП-10/0,75кВ відповідно до розробленої в 2011 році проектної документації, кошторисна вартість зазначених робіт складає 1500,00тис. гривень.

 

2.3. Енергозабезпечення та енергозбереження.

 

Питання надійного енергозбереження та ефективного використання енергоресурсів в умовах значного підвищення їх  вартості мають значимий вплив на стан економіки, вирішення проблем соціальної сфери та рівень життя людини.

Головні цілі на 2013 рік - безперебійне енергозабезпечення населення, закладів освіти, культури та медицини, які функціонують на території населеного пункту і запровадження енергозберігаючих технологій.

З метою заощадження енергоносіїв місцевою Програмою енергозбереження та розвитку альтернативних видів палива на території Рожівської сільської ради на період 2013-2015р.р. передбачено ряд заходів, виконання яких має важливе соціально-екологічне значення для громади села.

 

3.Гуманітарна сфера.

3.1. Охорона здоров’я.

 

Діяльність закладу охорони здоров’я – фельдшерсько-акушерського пункту спрямована на збереження та покращення здоров’я населення, надання первинної медичної допомоги мешканцям села, забезпечення лікарськими засобами та лікувально-профілактичними послугами.

ФАП забезпечено необхідним медичним обладнанням, працюють фізпроцедурний та стоматологічний кабінети, працівниками проводяться лабораторні дослідження. Особливий медичний догляд ведеться за дітьми до року та групою ризику.

Інваліди та учасники бойових дій забезпечуються безкоштовними ліками, згідно переліку затвердженого Міністерством охорони здоров’я.

Основні завдання та заходи на 2013 рік:

-          покращення матеріально-технічної бази ФАПу;

-          забезпечення населення ліками за доступними цінами.

 

 

 

3.2. Освіта.

 

На території села функціонує дитячий дошкільний заклад «Курчатко», який на часі відвідує 20 дітей.

В ДНЗ організовано безперебійне, повноцінне харчування. За 2012 рік з місцевого бюджету профінансовано 384691 гривень. Матеріально-технічна база  дитячого садка постійно поповнюється та оновлюється за рахунок бюджетних та спонсорських коштів: придбання меблів, інвентарю, ремонту сантехніки, оснащення ігрового майданчика. 

В Пухівській ЗОШ навчається 35 дітей. Відповідно до місцевої Програми «Шкільний автобус»  забезпечується регулярне, безкоштовне підвезення дітей до місця навчання і додому. В 2012 році з місцевого бюджету використано коштів по програмі «Шкільний автобус» в сумі 57108 гривень.

Місцевою Програмою відпочинку та оздоровлення дітей села Рожівка на 2013 рік передбачено оздоровлення дітей пільгових категорій: сиріт, з неповних та багатодітних сімей тощо.

Протягом 2012 року оздоровлено 12 дітей на суму 23520 гривень за кошти Рожівського благодійного фонду «Благовіст».

Основні завдання та заходи Програми:

-          сприяння збереженню, розвитку та розширенню дошкільного закладу;

-          забезпечення виконання натуральних норм харчування;

-          забезпечення передплати основних педагогічних видань для дитячого начального закладу;

-          поточний ремонт приміщень дитячого навчального закладу;

-          придбання необхідного навчального та спортивного обладнання в Пухівську ЗОШ;

-          організація оздоровлення та літнього відпочинку дітей.

 

3.3. Культура.

 

В мережу закладів культури населеного пункту входять: Рожівський сільський будинок культури та сільська бібліотека. В селі створені відповідні умови для розвитку культури і самоосвіти населення. В сільському будинку культури працюють гуртки, де діти навчаються вокалу та хореографії. Протягом 2012 року в селі проведено 6 культурно-масових заходів: 8 Березня, Новий рік, Івана Купала, День села, День Перемоги, День Св. Миколая.

Мета цих заходів – розкриття творчого потенціалу та підтримки потягу до мистецтва різних верств населення, відродження українських народних традицій, звичаїв та обрядів, збереження національної культурної спадщини, організація дозвілля населення села.

Основні завдання та заходи на 2013 рік:

-          забезпечення реалізації в селі державної підтримки з питань розвитку культури і охорони культурно-спадщини;

-          забезпечення умов для проведення загально-сільських свят;

-          зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури;

-          поповнення книжкового фонду сільської бібліотеки;

 

3.4. Фізична культура і спорт.

 

З метою підтримки фізичної культури і спорту на території населеного пункту облаштовані дві спортивні площадки та дитячі майданчики з елементами спортивного обладнання. В стадії завершення роботи по облаштуванню дитячого майданчика з спортивними елементами на території сільського будинку культури.

 В 2013 році будуть проведені роботи по ремонту спортивного та дитячого ігрового майданчика по вул. Садова.

 

4. Будівельна та інвестиційна діяльність.

 

Розвиток сфери будівництва в населеному пункті у 2013 році характеризуватиметься збереженням та посиленням ряду позитивних тенденцій, які намітилися в попередні роки. Спорудження об’єктів здійснюватиметься за рахунок всіх джерел фінансування: коштів підприємств, бюджетних коштів та власних коштів громадян.

Передбачається реконструкція ряду виробничих об’єктів ПАТ «ППР Броварський».

Будівництво житла передбачається  за рахунок коштів громадян.

Сільська рада продовжуватиме працювати в напрямку залучення інвестицій в економіку громади та створювати всі необхідні умови щодо інвестиційного клімату.

На території громади в 2013 році за рахунок інвестицій передбачається:

-          реконструкція мережі вуличного освітлення населеного пункту;

-          капітальний ремонт будівель виробничої бази комунального підприємства «Добробут»;

-          будівництво електричних мереж та ЩТП -10/075кВ для зовнішнього  електропостачання нового житлового масиву;

-          зовнішній ремонт будівлі сільського будинку культури з утепленням стін і фундаменту;

-          проведення організованого житлового будівництва в комплексі з вирішенням соціально-побутових проблем територіальної громади відповідно до Схеми генерального плану села Рожівка.

Головні цілі на 2013 рік – залучення інвестицій для зміцнення і подальшого розвитку соціально-економічного потенціалу громади. Виходячи з розуміння, того що проблеми в економіці і в соціальній сфері можна вирішити лише тоді, коли працює виробництво, постійно створюються додаткові робочі місця, коли люди отримують гідну заробітну плату, а в казну громади справно надходять податки і платежі.

 

5. Транспорт і зв'язок.

 

В 2013 році перевезення пасажирів здійснюватиметься за встановленим маршрутом «Київ-Рожівка» з розрахунку 7 рейсів щоденно. Існуюча транспортна мережа задовольняє потреби жителів села. Пільгові категорії громадян будуть забезпечуватись відповідними пільгами на проїзд.

В населеному пункті працює телефонна станція на 150 абонентів. Є необхідність в розширенні та проведенні капітального ремонту радіотрансляційних ліній.

 

6. Розвиток підприємництва.

 

Розвиток підприємництва є одним з основних складових економічної реформи, який суттєво впливає на обсяги виробництва, стан ринку праці, формування доходної частини бюджету.

За даними відділу державної реєстрації юридичних та фізичних осіб підприємців  на території сільської ради зареєстровано 33 суб’єкти господарювання, в т.ч. юридичних осіб 22, фізичних осіб-підприємців 11 осіб.

Суб’єктами господарювання орендується 596,1 кв. м. вільних площ, що належать територіальний громаді села. Від оренди майна комунальної власності за 11 місяців поточного року до бюджету сільської ради надійшло коштів у розмірі 18067 гривень.

В наступному році продовжиться робота спрямована  на підтримку ринкових реформ, та забезпечення умов щодо максимального сприяння діяльності малого та середнього бізнесу в населеному пункті.

 

 

Фінансові ресурси.

Фінансові ресурси села визначаються потенціалом підприємств і організацій, які здійснюють діяльність на його території податковими, неподатковими та іншими надходженнями до місцевого бюджету.

Прогноз місцевого бюджету на 2013 рік розроблено на основі положень Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України.

До загального фонду сільського бюджету у 2013 році очікуються надходження в сумі 1245,0 тис. гривень доходів,  з них – податок на доходи фізичних осіб – 694,1тис. гривень, плата за землю 544,0 тис. гривень, До спеціального фонду прогнозуються надходження в сумі 36,7 тис. гривень.

Основні завдання та заходи на 2013 рік:

-          забезпечення стійкого збільшення надходжень до місцевого бюджету;

-          підвищення ефективності використання бюджетних коштів;

-          покращення платіжної дисципліни суб’єктів господарювання, вжиття заходів щодо погашення податкового боргу підприємств-боржників. 

 

 

 

 

З А Х О Д И

щодо забезпечення виконання завдань Програми соціально-економічного,

 культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Рожівка на 2013 рік

 

 

№№

пп

Основні напрямки Програми

Зміст  заходів

Відпові-альні виконавці

Джерела фінансування

бюджетні кошти, тис.грн

благодійні кошти, тис. грн

1.

Загальні питання розвитку території

Розробка генерального плану забудови с. Рожівка.

 

 

Завершення робіт по виготовленню  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель населеного пункту.

 

Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту  села Рожівка.

сільська рада

 

 

сільська рада

 

 

сільська рада

 

 

 

60,0

 

 

 

1000,0

 

 

 

 

 

60,0

2.

2.1.

 

 

 

 

2.2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.3.

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальна сфера

Соціальний захист громадян

 

 

 

Житлово-комунальне господарство

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Енергозабезпечення та енергозбереження

 

 

Забезпечення виконання місцевої Програми „Турбота”

 

Забезпечення виконання сільської Програми відпочинку та оздоровлення дітей с.Рожівка

 

Виготовлення  проектно-кошторисної документації на будівництво службового житла для працівників соціальної сфери

 

Благоустрій території населеного пункту, громадського кладовища, пам’ятників

 

 

Встановлення дорожніх знаків та пристроїв для примусового зниження швидкості  дорожньо-транспортної техніки на території с.Рожівка

 

Продовження виконання заходів місцевої Програми поводження з твердими побутовими відходами в с. Рожівка

 

Капітальний ремонт будівель виробничої бази

Рожівського КП «Добробут»

 

Ремонт дорожнього покриття по вул. Шпильова

 

Ямковий ремонт комунальних доріг

 

Реконструкція зовнішньої мережі вуличного освітлення

 

Будівництво електричних мереж 10кВ та встановлення ЩТП-10/0,75кВ для зовнішнього електропостачання нового житлового масиву індивідуальної житлової забудови.

 

Зовнішній ремонт приміщення сільського будинку культури з утепленням стін та фундаментів

 

сільська рада

 

сільська рада

 

 

сільська рада

 

 

сільська рада, КП

«Добробут

 

сільська рада

 

 

 

сільська рада

 

 

КП «Добробут»

 

сільська рада

 

сільська рада

 

сільська рада

 

 

 

 

 

сільська рада

 

10,0

 

10,0

 

 

 

 

 

50,0

 

 

 

60,0

 

 

 

52,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20,0

 

20,0

 

 

300,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60,0

 

 

500,0

 

 

60,0

 

30,0

 

500,0

 

1500,0

 

 

 

80,0

3.

3.1.

 

 

 

 

 

3.2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.4.

 

 

 

 

Гуманітарна сфера

Охорона здоров”я

 

 

 

 

 

Освіта

 

 

 

 

 

 

 

 

Культура і духовний розвиток

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фізична культура і спорт

 

Поліпшення матеріально-технічної бази фельдшерсько-акушерського пункту

 

Забезпечення населення ліками за доступними цінами через аптечний пункт, розміщений в ФАПі

 

Забезпечення виконання місцевої програми „Шкільний автобус”

 

 

Поточний ремонт приміщення ДНЗ „Курчатко”

 

Забезпечення ДНЗ комп’ютерною  технікою

 

Забезпечення в повному обсязі фінансування раціонального та дієтичного харчування дітей в ДНЗ

 

Поповнення книжкового фонду сільської бібліотеки

 

Збереження пам’яток археології на території населеного пункту

 

Випуск книги історії с.Рожівка

 

Капітальний ремонт та заміна частини огорожі на території сільського будинку культури

 

Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво церкви

 

Продовження роботи в напрямку оформлення документів на право власності на земельні ділянки культурно-освітніх закладів населеного пункту

 

Завершення робіт по облаштуванню дитячого майданчика на території сільського будинку культури.

 

 

Благоустрій та облаштування території спортивного та дитячого майданчика по вул. Садова

 

сільська рада, ЦРЛ

 

ЦРЛ

 

 

сільська рада, КП «Добробут»

сільська рада

 

сільська рада

 

сільська рада

 

 

сільська рада

 

сільська рада

 

сільська рада

 

сільська рада

 

 

сільська рада

 

 

сільська рада

 

 

 

сільська рада, КП «Добробут»

 

сільська рада, КП «Добробут» 

 

 

 

 

 

 

 

63,0

 

 

 

 

 

 

24,0

 

 

 

 

 

 

 

 

20,0

 

 

 

 

 

 

 

 

50,0

 

7,0

 

21,0

 

 

5,0

 

2,0

 

100,0

 

30,0

 

 

8,0

 

 

 

 

 

 

10,0

 

 

 

20,0

4.

Охорона навколишнього природного середовища

Постійно ліквідовувати джерела забруднення підземних вод та земельних ресурсів(несанкціоновані звалища ТПВ)

 

 

Забезпечити своєчасний вивіз побутового сміття від населення та закладів  соціальної сфери на звалище ТПВ

 

 

Виконання протипожежних заходів на території лісів

 

 

Озеленення території сільського будинку культури та ДНЗ

сільська рада, КП «Добробут»

 

сільська рада, КП «Добробут

 

сільська рада, КП «Добробут»

сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

30,0

 

 

10,0

 

 

 

 

15,0

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Будівельна та інвестиційна діяльність

Проведення організованого житлового будівництва в комплексі з вирішенням соціально-побутових проблем територіальної громади відповідно до схеми генерального плану с.Рожівка

 

Продовжується реконструкція виробничих приміщень  ПАТ «ППР Броварський»

 

сільська рада, інвестори

 

ПАТ «ППР Броварський

 

 

6

Транспорт і зв’язок

Будівництво та належне облаштування автобусних зупинок (вул. Броварська)

 

Придбання нового автобуса для підвезення учнів до місця навчання і додому

 

Розширення телефонної мережі

 сільська рада, рай ДУ

 

сільська рада

 

 

40,0

 

 

360,0

7.

Розвиток підприємництва

 

 

Створення сприятливих умов для подальшого ефективного розвитку підприємництва, збільшення кількості суб’єктів підприємницької діяльності, підвищення ефективності їх роботи з метою створення нових робочих місць та поповнення місцевого бюджету

 

Забезпечення реалізації держаної політики у сфері послуг, спрямованої на подальший розвиток підприємницької діяльності та задоволення потреб споживачів у якісних і безпечних товарах та послугах за доступними цінами

 

Контроль з боку органів місцевого самоврядування за належною організацією торгівлі, дотримання санітарно-епідеміологічних норм і правил підприємствами, які здійснюють діяльність на території населеного пункту

сільська рада, підприємства

 

 

сільська рада

 

 

8.

Фінансові  ресурси

Нарощування доходів місцевого бюджету за рахунок підвищення рівня сплати платежів за оренду землі

 

Забезпечення повної сплати нарахованих податків і платежів до бюджетів усіх рівнів

 

сільська рада

 

 

сільська рада, підприємства

 

.

 

 

 

 

.

 

 

 

Сільський голова                                                          С.Д.Величенко

 

Рішення Про сільський бюджет Рожівської сільської ради на 2013 рік

опубліковано 24 вер. 2013 р., 02:27 Секретар сільради   [ оновлено 24 вер. 2013 р., 02:40 ]

 

                                                                               РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

                                                                                                                                         РІШЕННЯ

 

Про сільський бюджет Рожівської сільської  ради

на 2013 рік

 

         Відповідно до пункту 23 частини І статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 р. №280/97 ВР,  частини 9 статті 75, статті 76 ,  77, п. 7 ст.78  Бюджетного кодексу України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2013 рік”, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

        1.Установити загальний обсяг доходів сільського бюджету  на 2013 рік у                сумі 1304600,00 гривень, в тому числі доходів загального фонду  сільського бюджету визначити в сумі  1245000,00 гривень, спеціального фонду у сумі 59600,00 гривень(дод1), в т.ч. субвенція з державного бюджету на  реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах – 22900,00 грн.

 

       2.Затвердити загальний обсяг видатків сільського бюджету     на   2013 рік у сумі 1304600,00 гривень, (дод.2,3)   у тому числі визначити:

       -    обсяг видатків загального фонду  в сумі 1245000,00  гривень;

       -  обсяг видатків спеціального фонду в сумі   59600,00 гривень, в т.ч. в т.ч. субвенція з державного бюджету на  реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах – 22900,00 грн.

       3.Установити розмір оборотної касової готівки в сумі  3 000 гривень.

 

       4.Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів на 2013 рік - 327400,00 гривень

       - кошти, що передаються до районного бюджету                  -    327400,00 гривень

 

       5. Субвенції на проведення  видатків місцевих бюджетів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів – 7100,00 грн.

 

      6.Направити субвенцію з державного бюджету на  реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах  у сумі  22900,00 грн. на КФК 170703 «Видатки на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, ремонтом та утриманням автодоріг» КЕКВ 2240  у грудні 2013 року.

 

       7.Установити, що планові обсяги тимчасових  касових розривів сільського бюджету, пов”язаних із забезпеченням видатків на оплату праці та нарахування на заробітну плату,  оплату комунальних послуг та енергоносіїв, покриваються Броварським відділенням Державного казначейства в межах планового бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами.

 

       8.Затвердити такий перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2013 рік за їх економічною класифікацією

       - оплата праці працівників бюджетних установ (код 2111)

       - нарахування на заробітну плату (код 2120)

       - придбання медикаментів та перев”язувальних матеріалів (код 2220)

       - оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270)

       - трансферти місцевим бюджетам (код 2620)

       - продукти харчування (код 2230)

 

        9.Дозволити сільському голові протягом бюджетного періоду, у виняткових випадках, за обґрунтованими поданнями головних розпорядників коштів сільського бюджету, здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах річного обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному фонду з подальшим затвердженням на сесії депутатів сільської ради.

 

       10.Передбачити у кошторисах доходів і видатків бюджетних установ у повному обсязі асигнування на проведення розрахунків за електроенергію, природний газ, які споживаються бюджетними установами. Установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі ,виходячи з обсягів фінансування.

 

       11.Це рішення вводиться в дію з 01.01.2013 року.

 

       12.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін.

 

              

                Сільський голова                                                                  С.Д.Величенко

 

 

                Бухгалтер сільської ради                                                     О.М.Трохименко

 

 

                       с.Рожівка

                  26 грудня 2012 року

                       № 385 ХХУ - УІ

 

                        

 

РІШЕННЯ Про погодження терміну користування мисливськими угіддями Державній організації «Резиденція «Залісся».

опубліковано 17 лют. 2013 р., 07:46 Секретар сільради   [ оновлено 17 лют. 2013 р., 07:46 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 РІШЕННЯ

 

Про погодження терміну користування мисливськими угіддями

Державній організації «Резиденція «Залісся». 

 

 

 

         Розглянувши клопотання Державної організації «Резиденція «Залісся» про продовження  терміну користування мисливськими угіддями в межах раніше закріплених угідь, згідно рішення Київської обласної ради народних депутатів №102-09-ХХІІ від 05.08.1997р. на території Рожівської сільської ради,  з метою  збереження мисливських угідь, задоволення потреб жителів району в активному відпочинку, яким є полювання,  створення сприятливих умов для життєдіяльності диких тварин, відповідно до статті 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», керуючись статтею 12  Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

 

 

                                                                                              В И Р І Ш И Л А:

 

      Погодити продовження терміну користування мисливськими угіддями Державній організації «Резиденція «Залісся»  в межах раніше закріплених угідь на території Рожівської сільської ради Броварського району Київської області.  

 

         

                           Сільський голова                                                                                             С.Д.Величенко

 

                           Землевпорядник сільської ради                                                                       І.В.Янів

 

                       с.Рожівка

                 26 грудня  2012 року

                  № 396    ХХУ - УІ

 

РІШЕННЯ Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки № 3656 від 24.05.2005 р., укладеного з ТОВ «Десна-2».

опубліковано 17 лют. 2013 р., 07:44 Секретар сільради   [ оновлено 17 лют. 2013 р., 07:44 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки № 3656 від 24.05.2005 р.,  укладеного з ТОВ «Десна-2».

                

             Відповідно до пункту 4.4 Розділу  4. «Орендна плата»   Договору оренди земельної  ділянки, укладеного з ТОВ «Десна-2», нотаріально засвідченого 24 травня  2005 року  за №3656, враховуючи позитивну згоду товариства щодо  внесення змін до згаданого договору оренди та   рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись Законом України «Про оренду землі», Земельним кодексом України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    сесія сільської ради

 

                                                                                                      В И Р І Ш И Л А:

 

      1.Внести такі зміни до  Договору оренди земельної ділянки № 3656 від 24 травня 2005р.,  укладеного  з ТОВ «Десна-2», а саме:

      - Розділ І. «Предмет договору» доповнити пунктом 1.3. наступного змісту:

      «1.3.Кадастровий номер земельної ділянки: 3221287001:01:027:0001.»

      -  пункт 4.1 Розділу 4. «Орендна плата»   викласти в такій редакції:

      «4.1.Орендар вносить орендну плату за земельну ділянку  виключно у грошовій формі                                           в національній валюті України в розмірі 144 701, 86 гривень (сто сорок чотири тисячі сімсот одна гривня 86 копійок) на рік, що становить 10(десять) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Орендна плата вноситься Орендарем у грошовій формі в національній валюті рівними частинами кожного місяця в розмірі 12 058,49 гривень(дванадцять тисяч п’ятдесят вісім гривень 49 копійок)  протягом 30(тридцяти) календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного(податкового) місяця на розрахунковий рахунок Орендодавця».

      - додати до Розділу 4. «Орендна плата» підпункт 4.1.1. наступного змісту:

«4.1.1. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 1 447 018, 56 гривень(один мільйон чотириста сорок сім тисяч вісімнадцять гривень 56 копійок), відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка знаходиться в оренді, виданого Управлінням Держкомзему у Броварському районі Київської області від 21 листопада 2012 року №431.»

     2.Доручити сільському голові укласти Договір про внесення змін Договору оренди, зазначеної земельної ділянки,  згідно з чинним законодавством України.

     

                         Сільський голова                                                                                     Величенко С.Д.

 

                         Землевпорядник сільської ради                                                                Янів І.В.

        

                       с. Рожівка

                  26 грудня 2012 року

                    № 398  ХХУ- УІ                           

 

РІШЕННЯ Про внесення змін до Договору оренди землі №240 від 31.01.2006 р., укладеного з ТОВ «Таліон»

опубліковано 17 лют. 2013 р., 07:43 Секретар сільради   [ оновлено 17 лют. 2013 р., 07:43 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до Договору оренди  землі  №240 від 31.01.2006 р.,

укладеного з ТОВ «Таліон»

            

          Відповідно до пункту 8 Договору про внесення змін до договору оренди землі №240 від 31.01.2006р., укладеного з ТОВ «Таліон», 24.12.2009р. за №4101, враховуючи позитивну згоду товариства щодо внесення змін до згаданого  договору оренди землі  та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись Законами України «Про оренду землі»,  Земельним кодексом України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    сесія сільської ради    

                                               

В И Р І Ш И Л А:

 

      1.Внести такі зміни до  Договору оренди землі, укладеного з ТОВ «Таліон», нотаріально посвідченого за № 240 від 31 січня 2006 р.:

      -  пункт 8. розділу   «Орендна плата» зазначеного Договору оренди  викласти в такій редакції :

      «8.Орендар вносить орендну плату за земельну ділянку,  виключно у грошовій формі                                           в національній валюті України в розмірі 47 226,75 грн.(сорок сім тисяч двісті двадцять шість гривень 75 копійок)на рік, що становить 10(десять)  відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Орендна плата сплачується після підписання договору сторонами та його нотаріального посвідчення»

     2.Доручити сільському голові укласти Договір про внесення змін до зазначеного Договору оренди  землі,  згідно з чинним законодавством України.

 

                             Сільський голова                                                                                    С.Д.Величенко     

                            

                             Землевпорядник сільської ради                                                               І.В.Янів

                   

                               с. Рожівка

                      26 грудня  2012 року

                       № 397  ХХУ- УІ                

                        

1-5 of 5