16-6

РІШЕННЯ Про розгляд припису прокуратури Київської області щодо припинення права постійного користування земельною ділянкою.

опубліковано 17 лют. 2013 р., 07:11 Секретар сільради   [ оновлено 17 лют. 2013 р., 07:11 ]

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

 

Про розгляд припису  прокуратури Київської області щодо припинення

права постійного користування земельною ділянкою.

 

 

          Розглянувши припис прокуратури Київської області  №05/3-593 вих. від 28.02.2012 р. за результатами проведеної перевірки, в якому поставлена вимога про припинення права постійного користування Броварської  сортодослідної станції  земельною ділянкою площею15,5929 га та передачу її до земель запасу сільської ради.

         Вимоги прокуратури обґрунтовуються тим, що наказом Державної служби з охорони прав на сорти рослин від 05.06.2007 року «Про вдосконалення організаційної структури» припинено юридичну особу - Броварську сортодослідну станцію шляхом приєднання до Київського обласного державного центру експертизи сортів рослин з державною інспекцією з охорони прав на сорти рослин по м. Києву і Київській області.

         Відповідно до п. «в» ст.141 Земельного кодексу України однією з підстав припинення права постійного користування земельною ділянкою є припинення діяльності релігійних організацій, державних чи комунальних підприємств, установ та організацій, проте незважаючи на це, відповідне рішення  сільською радою до цього часу не приймалось внаслідок чого зазначена земельна ділянка за цільовим призначенням не використовується вже більше 4-х років, що в свою чергу позбавляє місцевий бюджет відповідних надходжень та створило умови для деградації земельної ділянки.

         Враховуючи вищевикладене та рекомендації постійної депутатської комісії з  питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, керуючись статтями 12, 141 Земельного кодексу України, статтею 26   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1.Припинити право постійного користування  Броварської сортодослідної станції земельною ділянкою площею 15,5929 га та передати її до земель запасу Рожівської сільської ради.

            2.Копію рішення про результати розгляду припису направити  до прокуратури Київської області.

      3.Інформацію щодо припинення права постійного користування земельною ділянкою Броварської сортодослідної станції направити до Управління Держкомзему в Броварському районі та іншим зацікавленим особам.

 

             Сільський  голова                                                                                                        С.Д.Величенко

 

              Землевпорядник сільської ради                                                                                І.В.Янів

                       

                      с.Рожівка

                 20 березня  2012 року

                  № 260  ХУІ - УІ

 

 

 

                         

1-1 of 1