ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про роботу в Рожівській сільській раді із зверненнями громадян за перше півріччя 2011 року

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про роботу в Рожівській сільській раді

 із зверненнями громадян  за  перше півріччя  2011 року

 

       Заслухавши інформацію секретаря сільської ради про  роботу в Рожівській сільській раді із зверненнями громадян за перше  півріччя 2011 року,  сесія сільської ради відмічає, що на виконання Закону України  „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 р. №109/2008 „Про першочергові  заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, інструкції з питань діловодства щодо організації роботи із зверненнями громадян та інших законодавчих актів, сільською радою  створені належні умови для прийому громадян, забезпечення своєчасного і якісного розгляду їх пропозицій, заяв, скарг, оперативного вирішення порушених у них питань.

      Протягом звітного періоду в сільську раду надійшло  191 заяв та 47 громадян побувало на особистому прийомі у сільського голови. Реєстрація та попередній розгляд звернень проводиться в день надходження. Переважна більшість  звернень  стосуються  питань землекористування та оформлення документації щодо визнання права власності на нерухоме майно.

      Враховуючи вище викладене, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

     1.Інформацію секретаря сільської ради про роботу в Рожівській сільській раді із зверненнями громадян за  перше півріччя  2011  року  прийняти до відома.

    2.Забезпечити своєчасний і якісний розгляд звернень, додержання встановлених законодавством термінів їх розгляду, систематично проводити аналіз роботи із зверненнями громадян.

    3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря сільської ради.

 

    Сільський голова                                                                     С.Д.Величенко

    Секретар сільської   ради                                                        З.Я.Конончук

                  с.Рожівка

                  УІІІ-УІ


Опубліковано: 09 липня 2011

 

 

 

Comments