Проекти рішень 48(позач.)-УІІ скликання

опубліковано 16 січ. 2018 р., 05:02 Секретар сільради   [ оновлено 2 січ. 2020 р., 23:09 ]
ПРОЕКТ 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ 

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту

землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок гр. Руденку Я. О.

  

Розглянувши клопотання гр. Руденка Ярослава Олександровича  про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для 02.01 будівництва та обслуговування житлового будинку, орієнтовною площею 0,120 га, яка розташована по вул. Шевченка, або будь яку іншу в межах с.Рожівка та додані до нього графічні матеріали, на яких зазначене бажане місце розташування  земельних ділянок, в зв’язку з тим, що земельні ділянки які громадянин бажає отримати в власність передані у приватну власність інших фізичних осіб, а також відсутністю на даний час земельних ділянок комунальної власності, які можуть передаватись громадянам у власність для житлового будівництва, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 118 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А: 

Відмовити гр. Руденку Ярославу Олександровичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,12 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с.Рожівка Броварського району Київської області згідно поданих графічних матеріалів.

 

Сільський голова                                                                С.Д.Величенко

         Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                 с.Рожівка

          січня 2020 року

          № - 48(позач.)–УІІ             

 

 

                   


                                                                                                                                                                                                                                                                                           ПРОЕКТ 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

 

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки гр. Трет’яку А.В.

 

            На виконання рішення Київського окружного адміністративного суду від 18 грудня 2019 року у справі №320/4746/19, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, за результатами повторного розгляду заяви гр. Трет’яка  Анатолія Володимировича від 20.02.2019 року вх. №17 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га та додані до неї графічні матеріали, на яких зазначене бажане місце розташування земельної ділянки, у зв’язку з тим, що ділянка, яку громадянка бажає отримати у власність, передана у приватну власність іншим фізичним особам, керуючись статтями 12, 118 Земельного кодексу України, статею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А: 

            Відмовити гр. Трет’яку Анатолію Володимировичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га в с.Рожівка Броварського району Київської області згідно поданих графічних матеріалів.

 

Сільський голова                                                                             С.Д.Величенко

            Спеціаліст-юрист сільської ради                                                    О.Я.Трущельова

                    с. Рожівка

січня 2020 року

№ ____-48 (позач.)-УІІ

 

 

ПРОЕКТ 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про відмову в наданні дозволів на розроблення проекту

землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок гр. Трет’як Л.О. 

 

Розглянувши клопотання гр. Трет’як Людмили Олександрівни про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Рожівської сільської ради Броварського району Київської області, в межах населеного пункту, з правом передачі у власність, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 118 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А: 

1.Відмовити гр. Трет’як Людмилі Олександрівні у наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність с.Рожівка Броварського району Київської області, а саме:

1.1.на земельну ділянку орієнтовною площею 1,999 га для ведення особистого селянського господарства на території Рожівської сільської ради Броварського району Київської області, в межах населеного пункту, в зв’язку з тим, що бажане місце розташування земельної ділянки, зазначене на графічному матеріалі  доданому до клопотання Вх. .№144 від 24.12.2019, розташоване на території на якій вже  надано дозволи громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

1.2.на земельну ділянку орієнтовною площею 2,000 га для ведення особистого селянського господарства на території Рожівської сільської ради Броварського району Київської області, в межах населеного пункту, в зв’язку з тим, що бажане місце розташування земельної ділянки, зазначене на графічному матеріалі  доданому до клопотання Вх. .№147 від 24.12.2019, згідно з Схемою генерального плану с.Рожівка, затвердженою рішенням сесії сільської ради №365-ХХІУ-ІУ від 22.12.2005, знаходиться в охоронній зоні проходження Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м.Києва, що не відповідає нормі ст. 118 Земельного кодексу України.

1.3.на земельну ділянку орієнтовною площею 1,998 га для ведення особистого селянського господарства на території Рожівської сільської ради Броварського району Київської області, в межах населеного пункту, в зв’язку з тим, що бажане місце розташування земельної ділянки, зазначене на графічному матеріалі  доданому до клопотання Вх. .№146 від 24.12.2019, згідно з Схемою генерального плану с.Рожівка, затвердженою рішенням сесії сільської ради №365-ХХІУ-ІУ від 22.12.2005, знаходиться в на землях лісогосподарського призначення, що не відповідає нормі ст. 118 Земельного кодексу України.

1.4.на земельну ділянку орієнтовною площею 1,547 га для ведення особистого селянського господарства на території Рожівської сільської ради Броварського району Київської області, в межах населеного пункту, в зв’язку з тим, що бажане місце розташування земельної ділянки, зазначене на графічному матеріалі  доданому до клопотання Вх. .№145 від 24.12.2019, згідно з Схемою генерального плану с.Рожівка, затвердженою рішенням сесії сільської ради №365-ХХІУ-ІУ від 22.12.2005, знаходиться в охоронній зоні проходження Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м.Києва, що не відповідає нормі ст. 118 Земельного кодексу України.

 

Сільський голова                                                                С.Д.Величенко

         Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                 с.Рожівка

           січня  2020 року

          №____ - 48(позач.)–УІІ                 

Comments