2018

Проекти рішень 32-УІІ скликання

опубліковано 16 січ. 2018 р., 05:02 Секретар сільради   [ оновлено ]

ПРОЕКТ 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж в натурі(на місцевості) земельної ділянки в межах с.Рожівка Броварського району Київської області.

 

Розглянувши подану на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Промислова в  с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблену ФОП Василенко О.Г., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3212352302018 від 28.08.2018 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», статтею 12 Земельного кодексу України, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості площею 0,4000 га по вул. Промислова в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблену ФОП Василенко О.Г.

          2.Кадастровий номер земельної ділянки  3221287001:01:039:0004.

       3.Сільському голові здійснити реєстрацію речового права на земельну ділянку та отримати правовстановлюючий документ на неї.

 

             Сільський голова                                                                   С.Д.Величенко

 Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів

                         с. Рожівка

                         вересня 2018 року

                          № -32(позач.)-УІІ                                                                                                       

 


 


ПРОЕКТ 

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження Детального плану території частини земельної ділянки для адміністративної будівлі ПАТ «ППР Броварський» в с. Рожівка Броварського району Київської області.

  

 Розглянувши Детальний план території частини земельної ділянки площею 0,02 га для адміністративної будівлі ПАТ «ППР Броварський» в с.Рожівка Броварського району Київської області, в складі пояснювальної записки, додатків та графічної частини, розроблений ТзОВ «МІРА ЦЕНТР», враховуючи протокол громадських слухань з обговорення Детального плану території частини земельної ділянки площею 0,02га для адміністративної будівлі ПАТ «ППР Броварсткий» в с.Рожівка Броварського району Київської області від 20.07.2018, протокол №4 засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Броварської РДА від 07.08.2018 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтею 19 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», пунктом 4.12 Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                               В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Детальний план території частини земельної ділянки площею 0,02га для адміністративної будівлі ПАТ «ППР Броварський»  в с.Рожівка Броварського району Київської області,  що додається.

2.Визначити, що Детальний план території частини земельної ділянки площею 0,02га для адміністративної будівлі ПАТ «ППР Броварський» в с.Рожівка Броварського району Київської області є невід’ємною складовою частиною містобудівної документації – Схеми генерального плану села Рожівка Броварського району Київської області. 

         3.Дане рішення оприлюднити згідно чинного законодавства України.

        4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську  комісію сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища.


Сільський голова                                                                 С.Д.Величенко

Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                   с.Рожівка

                  вересня  2018 року

                  № -32(позач.)-УІІ


 

 


ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу у власність земельної ділянки гр. Софіні Н.А. в межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши поданий на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Софіні Наталії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений ФОП Сай Л.А., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3212342792018 від 27.08.2018 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 33, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Софіні Наталії Анатоліївні для  ведення особистого селянського господарства площею 0,1600 га в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності, розроблений ФОП Сай Л.А..

2.Передати у власність гр. Софіні Наталії Анатоліївні земельну ділянку площею 0,1600 га(угіддя – рілля) для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району Київської області.

3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:042:0418.

         4.Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

5.Гр. Софіні Н.А. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

Сільський голова                                                                   С.Д.Величенко  

             Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                          с.Рожівка

                     вересня 2018 року 

                     № – 32(позач.)-УІІ            


                                    ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу у власність земельної ділянки гр. Вагабовій С.П. в межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши поданий на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вагабовій Світлані Петрівні для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений ФОП Василенко О.Г., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3211918732018 від 20.06.2018 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 33, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вагабовій Світлані Петрівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,1110 га в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності, розроблений ФОП Василенко О.Г.

2.Передати у власність гр. Вагабовій Світлані Петрівні земельну ділянку площею 0,1110 га(угіддя – рілля) для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району Київської області.

3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:022:0005.

         4.Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

5.Гр. Вагабовій С.П. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

Сільський голова                                                                   С.Д.Величенко   

             Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                          с.Рожівка

                     вересня 2018 року

                    № – 32(позач.)-УІІ                                                                                                                          


ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про надання дозволу гр. Тарасовій Л.П.  на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки в с.Рожівка Броварського району

 Київської області.

 

Розглянувши заяву гр. Тарасової Людмили Петрівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району Київської області та додані до неї матеріали, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 118, 121, 186-1 Земельного кодексу України, статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл гр. Тарасовій Людмилі Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Рожівка Броварського району Київської області.

2.Рекомендувати громадянці звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

4.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянці права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                                                С.Д.Величенко    

Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів  

               с. Рожівка

         вересня 2018 року

         № – 32(позач.) - УІІ

                                                                         

 

 


ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

та передачу у власність земельної ділянки гр. Боровик  С.М. в межах с.Рожівка

Броварського району Київської області.

 

Розглянувши поданий на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боровик Стефанії Миронівні для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району Київської області, розроблений ФОП Василенко О.Г., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3212413692018 від 05.09.2018 та рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись пунктом 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 33, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боровик Стефанії Миронівні для ведення особистого селянського господарства площею 0,0226 га по вул. Соборна  в с.Рожівка Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності, розроблений ФОП Василенко О.Г.

2.Передати у власність гр. Боровик Стефанії Миронівні земельну ділянку площею 0,0226 га(угіддя – пасовища) для ведення особистого селянського господарства по вул. Соборна в с.Рожівка Броварського району Київської області.

3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:01:018:0044.

      4.Попередити громадянку про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

5.Гр. Боровик С.М. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

Сільський голова                                                                   С.Д.Величенко  

Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

       с.Рожівка

          вересня 2018 року

          № – 32(позач.)-УІІ                            


ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж  земельної ділянки в натурі(на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр. Пуртовій Н.М. в межах с.Рожівка Броварського району Київської області.

 

Розглянувши подану на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр. Пуртовій Ніні Миколаївні для ведення садівництва в СТ «Академік» по вул. 4 лінія №217 в межах с. Рожівка Броварського району, Київської області, розроблену ФОП Панасюк Л.Ю., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку  №НВ-3212437962018 від 10.09.2018 та рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 35, 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, п.5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 19, 55 Закону України «Про землеустрій», статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр. Пуртовій Ніні Миколаївні для ведення садівництва площею 0,1150 га по вул. 4 Лінія, №217 в садовому товаристві «Академік» в межах с.Рожівка Броварського району, Київської області, розроблену ФОП Панасюк Л.А.

       2.Передати у власність гр. Пуртової Ніни Миколаївни земельну ділянку площею 0,1150га(угіддя – 0,1114 га багаторічні насадження, 0,0036 га під житловою забудовою) для ведення садівництва, розташовану по вул. 4 Лінія, №217 в садовому товаристві «Академік» в межах с. Рожівка Броварського району, Київської області.

       3.Кадастровий номер земельної ділянки 3221287001:02:005:0001.

       4.Гр. Пуртовій Н.М. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

       5.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни до земельно-облікової документації.

 

Сільський голова                                                                   С.Д.Величенко

                  Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів

                   с. Рожівка

             вересня 2018 року

             № - 32(позач.)-УІІ                                                                                                      

 ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про надання дозволу гр. Новак О.В. на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки в с.Рожівка Броварського району

 Київської області.

 

Розглянувши заяву гр. Новак Оксани Володимирівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району Київської області та додані до неї матеріали, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 118, 121, 186-1 Земельного кодексу України, статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл гр. Новак Оксані Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Рожівка Броварського району Київської області.

2.Рекомендувати громадянці звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

4.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянці права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                                                С.Д.Величенко

Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів  

               с. Рожівка

          вересня 2018 року

         № – 32(позач.) - УІІ


 


ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

                    Про надання дозволу гр. Новаку С.І. на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки в с.Рожівка Броварського району

 Київської області.

 

Розглянувши заяву гр. Новака Сергія Івановича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства в с.Рожівка Броварського району Київської області та додані до неї матеріали, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 118, 121, 186-1 Земельного кодексу України, статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл гр. Новаку Сергію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Рожівка Броварського району Київської області.

2.Рекомендувати громадянину звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

4.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянину права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                                                С.Д.Величенко       

Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів  

               с. Рожівка

         вересня 2018 року

         № – 32(позач.) - УІІ

                                                                         

 

          

ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про надання дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок в с.Рожівка Броварського району Київської області.

 

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с.Рожівка Броварського району Київської області та додані до них матеріали, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 118, 121, 186-1 Земельного кодексу України, статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл громадянам(згідно додатку) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с.Рожівка Броварського району Київської області, за рахунок земель комунальної власності.

2.Рекомендувати громадянам звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

4.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський  олова                                                                 С.Д.Величенко  

Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

                с. Рожівка

вересня 2018 року                     

   №-­ 32(позач.)-УІІ        


ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки гр. Рижому О.В.

  

Розглянувши клопотання гр. Рижого Олександра Володимировича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку орієнтовною площею 0,25 га, яка розташована на території Рожівської сільської ради та додані до клопотання графічні матеріали, на яких зазначене бажане місце розташування земельної ділянки, в зв’язку з тим, що вказана земельна ділянка розташована на землях загального користування(яри) в санітарно-захисній зоні навколо об’єкта(кладовища), враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, архітектури та будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись статтями 12, 118 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

Відмовити гр. Рижому Олександру Володимировичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с.Рожівка Броварського району Київської області згідно поданих графічних матеріалів.

Сільський голова                                                                С.Д.Величенко

                 Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                          с.Рожівка

                  вересня2018 року

                  №-32(позач.)–УІІ                  

 

 

 ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ


 

ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ
ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ


                                                           

ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ

ПРОЕКТ

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ


1-1 of 1