36-6‎ > ‎

Рішення "Про розроблення детального плану території житлової забудови в с.Рожівка Броварського району"

опубліковано 18 груд. 2013 р., 04:46 Секретар сільради

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РІШЕННЯ

Про розроблення  детального плану території житлової

 забудови в с. Рожівка Броварського району.

 

В порядку реалізації  повноважень з комплексної забудови території населеного пункту, у відповідності до генерального плану  села Рожівка Броварського району Київської області, для раціонального використання земель та створення належних умов для соціального забезпечення мешканців села земельними ділянками, в зв’язку з розірванням у судовому порядку договору оренди земельної ділянки №3708 від 26.12.2006р. з ОК «Нафтогазнаука»  та передачею раніше орендованої  земельної ділянки до земель комунальної власності, враховуючи рекомендації  постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології,   керуючись ст.ст. 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 16.11.2011р. №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради 

В И Р І Ш И Л А: 

   1.Розробити детальний  план території житлової   забудови земельної ділянки площею 15,0 га, яка розташована  с.Рожівка Броварського району Київської області на землях комунальної власності.

   2.Доручити сільському голові укласти договір на розроблення містобудівної документації з організацією, яка має ліцензію на виконання відповідних робіт.

   3.Фінансування робіт по розробці містобудівної документації здійснити з залученням коштів місцевого бюджету та коштів інших джерел, не заборонених законом.

   4. Дане рішення оприлюднити згідно чинного законодавства України.

Сільський  голова                                                                 С.Д.Величенко

                 Землевпорядник сільської ради                                            І.В.Янів

                

                с. Рожівка
            06   грудня    2013 року
           № 547  ХХХУІ(позач.)-УІ                                            
Comments