35-6‎ > ‎

РІШЕННЯ Про надання дозволу ТОВ «ЛНК» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

опубліковано 26 лист. 2013 р., 01:04 Секретар сільради

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу ТОВ «ЛНК» на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки в оренду.

 

Розглянувши  клопотання ТОВ «ЛНК» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки  площею 0,080га для будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів(комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу з полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії)  в с. Рожівка Броварського району Київської області, на виконання місцевої Програми енергозбереження та розвитку альтернативних видів палива на території Рожівської сільської ради на період 2013-2015 років,   керуючись  ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.ст. 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  ст.ст. 12, 116,  123, 134 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради

 

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

 

        1. Надати   дозвіл ТОВ «ЛНК» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду  земельної ділянки орієнтовною площею 0,080 га для  будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів(комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу з полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії) в с. Рожівка Броварського району Київської області.

        2.Рекомендувати ТОВ «ЛНК»   звернутись до землевпорядної організації з метою замовлення  робіт по розробленню проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки в оренду.

        3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

        4.Попередити ТОВ «ЛНК» про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        5.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  не дає товариству  права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

        Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

                             с. Рожівка
                     14 листопада  2013 року
                     № 532   ХХХУ(позач.)-УІ                   

 


Comments