35-6

РІШЕННЯ Про виконання ТОВ «Рожівкаінвестбуд» умов договору оренди землі.

опубліковано 26 лист. 2013 р., 01:12 Секретар сільради

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про виконання ТОВ  «Рожівкаінвестбуд» умов договору оренди землі. 

Розглянувши пропозицію постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології щодо необхідності вжиття термінових заходів для забезпечення виконання місцевого бюджету та ефективного використання земель комунальної власності в межах с.Рожівка Броварського району, беручи до уваги неодноразові порушення зі сторони ТОВ «Рожівкаінвестбуд» умов договору оренди земельної ділянки  площею 7,6437 га (договір оренди №6203 від 14.10.2010р.) в частині обов’язку своєчасно сплачувати орендну плату, зважаючи на значну суму заборгованості  по сплаті орендної плати, що відповідно до листа Броварської ОДПІ ГУ Міндоходів від 13.09.2013р. №474/09/1501-235/266 станом на 01.09.2013р. становить 67 836,16 гривень,  керуючись статтею 12, пунктом в) ч.1 статті 96, пунктом  д) статті 141 Земельного кодексу України, статтею 651 Цивільного кодексу України, статтями 24, 25, 32 Закону України «Про оренду землі», Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктом 31 Договору оренди земельної ділянки №6203 від 14.10.2010 року, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: 

1.У встановленому чинним законодавством порядку, з урахуванням підсудності та підвідомчості, звернутись до відповідного суду з позовом:

1.1. про розірвання Договору оренди землі  №6203 від 14.10.2010р., укладеного між Рожівською сільською радою  та ТОВ «Рожівкаінвестбуд».

1.2. про стягнення заборгованості зі сплати орендної плати за землю за Договором оренди землі №6203 від 14.10.2010р., укладеного між Рожівською сільською радою та ТОВ «Рожівкаінвестбуд», зареєстрованого  за .

        2.Доручити сільському голові вчинення всіх необхідних дій, пов’язаних з виконанням цього рішення,  включаючи  залучення необхідних фахівців для підготовки документів та представництва інтересів у відповідних судових органах.

        3.Повідомити ТОВ «Рожівкаінвестбуд» про прийняття цього рішення.

 

        Сільський голова                                                                 С.Д.Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

 

                       с.Рожівка
                14 листопада   2013 року
                № 530   ХХХУ(позач.) - УІ

Запис без заголовка

опубліковано 26 лист. 2013 р., 01:09 Секретар сільради

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про затвердження Детального плану території житлової забудови ОК «Лісове озеро»

в селі Рожівка Броварського району Київської області. 

 Розглянувши питання затвердження Детального плану території житлової забудови ОК «Лісове озеро» в селі Рожівка Броварського району Київської області,   розробленого ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг», враховуючи рекомендації  постійної депутатської комісії сільської ради з питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології щодо перенесення розгляду питання затвердження Детального плану території житлової забудови ОК «Лісове озеро» в селі Рожівка Броварського району на наступну сесію сільської ради в зв’язку з необхідністю вивчення питання впливу запланованої   КНС на прилеглу територію житлової забудови, керуючись статтею  12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради

                                                               В И Р І Ш И Л А:

1.Перенести розгляд  питання затвердження Детального плану території житлової забудови ОК «Лісове озеро» в селі Рожівка Броварського району на наступну сесію сільської ради.

2. Доручити  постійній депутатській комісії сільської ради з питань АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології вивчити питання можливості розміщення КНС у передбачуваному Детальним планом території житлової забудови ОК «Лісове озеро» місці із залученням відповідних фахівців.

        Сільський голова                                                                 С.Д.Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

                       с.Рожівка
                 14  листопада  2013 року
                 № 531  ХХХУ(позач.) - УІ

 


РІШЕННЯ Про надання дозволу ТОВ «ЛНК» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

опубліковано 26 лист. 2013 р., 01:04 Секретар сільради

РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про надання дозволу ТОВ «ЛНК» на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки в оренду.

 

Розглянувши  клопотання ТОВ «ЛНК» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки  площею 0,080га для будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів(комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу з полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії)  в с. Рожівка Броварського району Київської області, на виконання місцевої Програми енергозбереження та розвитку альтернативних видів палива на території Рожівської сільської ради на період 2013-2015 років,   керуючись  ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.ст. 19, 50 Закону України «Про землеустрій»,  ст.ст. 12, 116,  123, 134 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради

 

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

 

        1. Надати   дозвіл ТОВ «ЛНК» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду  земельної ділянки орієнтовною площею 0,080 га для  будівництва об’єктів забезпечення життєдіяльності населених пунктів(комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу з полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії) в с. Рожівка Броварського району Київської області.

        2.Рекомендувати ТОВ «ЛНК»   звернутись до землевпорядної організації з метою замовлення  робіт по розробленню проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки в оренду.

        3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно чинного законодавства України.

        4.Попередити ТОВ «ЛНК» про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника(п.10 ст. 24 Закон України «Про державний земельний кадастр»).

        5.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  не дає товариству  права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

        Сільський  голова                                                                 С.Д. Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                           І.В.Янів

                             с. Рожівка
                     14 листопада  2013 року
                     № 532   ХХХУ(позач.)-УІ                   

 


РІШЕННЯ Про розгляд клопотання відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень.

опубліковано 26 лист. 2013 р., 00:53 Секретар сільради

                                                  РОЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                     БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про розгляд клопотання відокремленого підрозділу

Київська дирекція залізничних перевезень.

 

Розглянувши клопотання відокремленого підрозділу  Київська дирекція залізничних перевезень про надання пільги по сплаті податку на землю ДТГО «Південно-Західна залізниця» на 2014 рік,  керуючись статтею 282 Податкового кодексу України, статтями 26, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції  постійної депутатської комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

Відмовити ДТГО «Південно-Західна залізниця» в наданні пільги по сплаті податку на землю на 2014 рік.

        Сільський голова                                                                 С.Д.Величенко

        Землевпорядник сільської ради                                          І.В.Янів

 

                       с.Рожівка
               14 листопада   2013 року
               № 533   ХХХУ(позач.) - УІ

1-4 of 4